skeet |
Ben Avery Clay Crushers |
463 |
JORDAN SAPP | 98 | Tomi Ownby | 96 | LAUREN WELSH | 90 | ZYLER THOMAS | 90 | STEPHEN HENDRIX | 89 |
|
Phantom Sure Shots |
455 |
ERIC ZINGG | 96 | KAITLYN KOENIG | 91 | IAN HIRSCH | 90 | JOEY JENSEN | 90 | KENNY KELLY | 88 |
|
Cache Valley Crushers |
423 |
BRAEDIN HILL | 89 | Andrew Wright | 87 | Trae LaRocco | 86 | Robert Maughan | 82 | Wyatt Coulam | 79 |
|
Seattle Skeet and Trap Ravens |
417 |
SOPHIE NOSTROM | 87 | AIDAN MORLOCK | 84 | Aidan Matthys | 83 | GABE COMPTON | 82 | KADEN BUMSTEAD | 81 |
|
Ruby Mountain Clay Breakers |
407 |
Jace Williams | 86 | Samuel Bastasini | 83 | Dawson WURSTER | 82 | James McKinney | 78 | Jack Phipps | 78 |
|
Prescott Bird Busters |
391 |
Samantha Witty | 88 | SIMON STULL | 83 | Nick Salle | 78 | JACOB STEINER | 71 | WYATT DOUGHERTY | 71 |
|
Woodland High School Claycrushers |
387 |
AJ Vossen | 92 | Jared Wallingford | 83 | Austin Snow | 76 | Jared Snow | 71 | Cody Snow | 65 |
|
WW youth shooting team |
346 |
LASH CORBETT | 79 | COLBY RAY | 75 | ZANE CARVER | 74 | Doss Hayden | 69 | Jett Corbett | 49 |
|
Casa Grande Covey |
175 |
GAVIN POLYAK | 61 | Sawyer Brost | 61 | Byrl Brost | 53 |
|
Wasilla Warriores |
165 |
SHELBY NEVADA | 94 | LUCAS NEVADA | 71 |
|
One Box Rock Crushers |
88 |
|
Fort Worth Claymores |
83 |
|
trap |
Phantom Sure Shots |
479 |
ERIC ZINGG | 98 | KENNY KELLY | 98 | KAREN SHEDD | 96 | JAKE KAZANECKI | 94 | AUSTIN SWAYZEE | 93 |
|
Ruby Mountain Clay Breakers |
478 |
Kaden Syme | 98 | James McKinney | 97 | Jace Williams | 95 | Jack Phipps | 95 | Kodi Syme | 93 |
|
Seattle Skeet and Trap Ravens |
464 |
AIDAN MORLOCK | 97 | Carsen Ford | 96 | SOPHIE NOSTROM | 91 | GABE COMPTON | 91 | KADEN BUMSTEAD | 89 |
|
Ben Avery Clay Crushers |
464 |
Tomi Ownby | 99 | JACK GALLAGHER | 92 | JORDAN SAPP | 92 | ZYLER THOMAS | 92 | VICTORIA HENDRIX | 89 |
|
Cache Valley Crushers |
461 |
BRAEDIN HILL | 97 | Andrew Wright | 94 | Wyatt Coulam | 92 | Haedyn Buchanan | 90 | Trae LaRocco | 88 |
|
Prescott Bird Busters |
459 |
SIMON STULL | 99 | WYATT DOUGHERTY | 93 | NATHANIAL PIZINGER | 93 | WYATT PIZINGER | 88 | MATTHEW SANFORD | 86 |
|
Woodland High School Claycrushers |
452 |
Jared Wallingford | 95 | Jared Snow | 93 | Austin Snow | 93 | Cody Snow | 90 | AJ Vossen | 81 |
|
WW youth shooting team |
430 |
COLBY RAY | 92 | ZANE CARVER | 90 | LASH CORBETT | 89 | Jett Corbett | 81 | Doss Hayden | 78 |
|
Wasilla Warriores |
183 |
SHELBY NEVADA | 93 | LUCAS NEVADA | 90 |
|
One Box Rock Crushers |
94 |
|
Fort Worth Claymores |
93 |
|
sporting |
Phantom Sure Shots |
470 |
KAREN SHEDD | 98 | IAN HIRSCH | 96 | ERIC ZINGG | 95 | JOEY JENSEN | 92 | KAITLYN KOENIG | 89 |
|
Ruby Mountain Clay Breakers |
374 |
James McKinney | 83 | Kaden Syme | 76 | Samuel Bastasini | 75 | Travis spring | 70 | Jack Phipps | 70 |
|
Cache Valley Crushers |
361 |
BRAEDIN HILL | 83 | Andrew Wright | 75 | Robert Maughan | 74 | Trae LaRocco | 69 | Haedyn Buchanan | 60 |
|
Ben Avery Clay Crushers |
353 |
JORDAN SAPP | 75 | VICTORIA HENDRIX | 74 | JACK SCHREINER | 71 | STEPHEN HENDRIX | 67 | ZYLER THOMAS | 66 |
|
Prescott Bird Busters |
331 |
SIMON STULL | 77 | JACOB STEINER | 71 | Nick Salle | 69 | WYATT DOUGHERTY | 62 | Samantha Witty | 52 |
|
Woodland High School Claycrushers |
316 |
AJ Vossen | 73 | Austin Snow | 72 | Jared Snow | 63 | Jared Wallingford | 57 | Cody Snow | 51 |
|
Seattle Skeet and Trap Ravens |
314 |
KADEN BUMSTEAD | 69 | AIDAN MORLOCK | 67 | GABE COMPTON | 65 | SOPHIE NOSTROM | 62 | Carsen Ford | 51 |
|
WW youth shooting team |
307 |
COLBY RAY | 83 | ZANE CARVER | 63 | LASH CORBETT | 63 | Doss Hayden | 59 | Jett Corbett | 39 |
|
Wasilla Warriores |
138 |
SHELBY NEVADA | 79 | LUCAS NEVADA | 59 |
|
One Box Rock Crushers |
82 |
|
REFUND DUE |
73 |
|
Fort Worth Claymores |
69 |
|