| Morning Flight C | | Total | |
| TEAM #56 28B: BAYDELTA MARITIME - SILVERMAN | | 242 | | | 242 | | | |
|      #224 Tristan Autry | | 95 | | | 95 | | | |
|      #223 Ronnie Autry | | 63 | | | 63 | | | |
|      #222 BILL JENNINGS | | 50 | | | 50 | | | |
|      #221 Ralph Silverman | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #42 21B: ZACHRY / JV INDUSTRIAL COMPANIES - SLATE | | 233 | | | 233 | | | |
|      #166 Douglas House | | 65 | | | 65 | | | |
|      #168 Shadd Reed | | 61 | | | 61 | | | |
|      #167 Ray Quain | | 61 | | | 61 | | | |
|      #165 Kevin Bordelon | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #46 23B: CAJUN INDUSTRIES LLC - HUGHES | | 222 | | | 222 | | | |
|      #182 Brad Milioto | | 73 | | | 73 | | | |
|      #181 Wayne Creel | | 70 | | | 70 | | | |
|      #183 Kole Ambeau | | 50 | | | 50 | | | |
|      #184 Randy Attuso | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #60 30B: FLINT HILLS RESOURCES LP - TIEMSTRA | | 212 | | | 212 | | | |
|      #238 TODD DAVIS | | 65 | | | 65 | | | |
|      #240 Marcus Valenciano | | 54 | | | 54 | | | |
|      #237 DARREN TIEMSTRA | | 52 | | | 52 | | | |
|      #239 Keith Leek | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #52 26B: PERFORMANCE CONTRACTORS INC. - JENKINS | | 201 | | | 201 | | | |
|      #205 Brandon Mabile | | 67 | | | 67 | | | |
|      #206 DAVID WAGNER | | 49 | | | 49 | | | |
|      #208 Bobby Sullins | | 48 | | | 48 | | | |
|      #207 Ledon Green | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #59 30: ALLIED UNIVERSAL SECURITY SERVICES - MILLER | | 195 | | | 195 | | | |
|      #234 GREG ANDERSON | | 72 | | | 72 | | | |
|      #235 Chris Snocker | | 53 | | | 53 | | | |
|      #236 Al Philippus | | 39 | | | 39 | | | |
|      #233 JIM MILLER | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #54 27B: VEOLIA NORTH AMERICA - WOOD | | 192 | | | 192 | | | |
|      #213 Timothy Wood | | 65 | | | 65 | | | |
|      #215 Sergio Corbo | | 45 | | | 45 | | | |
|      #214 Jimmy Starr | | 44 | | | 44 | | | |
|      #216 Paul Lancaster | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #47 24: ECHO GROUP - ROEBUCK | | 187 | | | 187 | | | |
|      #185 JEFF DAVIS | | 50 | | | 50 | | | |
|      #188 Tommy Roebuck | | 47 | | | 47 | | | |
|      #186 Ken Calloway | | 47 | | | 47 | | | |
|      #187 Eric Robicheaux | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #43 22: ALBEMARLE CORPORATION - PERCIVAL | | 181 | | | 181 | | | |
|      #170 Tim Tierney | | 59 | | | 59 | | | |
|      #171 Jace Raney | | 47 | | | 47 | | | |
|      #172 Chris Lee | | 38 | | | 38 | | | |
|      #169 Charlie Humphreys | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #53 27: PRIMORIS SERVICES CORPORATION - BERNHARD | | 177 | | | 177 | | | |
|      #209 Kevin Maloney | | 58 | | | 58 | | | |
|      #210 Mitch Bernhard | | 52 | | | 52 | | | |
|      #211 Tyler Mercer | | 40 | | | 40 | | | |
|      #212 David McAlear | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #45 23: ART/GRACE - ZEHENDER | | 160 | | | 160 | | | |
|      #179 THOMAS JONES | | 80 | | | 80 | | | |
|      #177 Jeff Balko | | 41 | | | 41 | | | |
|      #178 Jeff Koebel | | 27 | | | 27 | | | |
|      #180 Jeff Bull | | 12 | | | 12 | | | |
| TEAM #41 21: HYDROCHEMPSC - WALSH | | 160 | | | 160 | | | |
|      #161 Jason Tolar | | 48 | | | 48 | | | |
|      #163 Joe Davis | | 43 | | | 43 | | | |
|      #162 J.J. Daniel | | 42 | | | 42 | | | |
|      #164 Jimmy Stace | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #50 25B: ES AND H - BOUCVALT | | 158 | | | 158 | | | |
|      #198 Patrick Patrick | | 50 | | | 50 | | | |
|      #197 Cameron Gaines | | 47 | | | 47 | | | |
|      #199 Gerard Nelson | | 36 | | | 36 | | | |
|      #200 Wylan Weems | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #44 22B: ART/GRACE - ZEHENDER | | 152 | | | 152 | | | |
|      #176 Luke Holloway | | 81 | | | 81 | | | |
|      #174 Diane Scheler | | 34 | | | 34 | | | |
|      #173 Shahab Parva | | 26 | | | 26 | | | |
|      #175 Luis Bougrat | | 11 | | | 11 | | | |
| TEAM #57 29: NIC HOLDING CORP. (NORTHVILLE INDUSTRIES) - BERNSTEIN | | 149 | | | 149 | | | |
|      #228 Jacob Sommer | | 47 | | | 47 | | | |
|      #226 Tim Plank | | 42 | | | 42 | | | |
|      #227 Mike Matteson | | 39 | | | 39 | | | |
|      #225 JOEY MORRIS | | 21 | | | 21 | | | |
| TEAM #55 28: PRIMORIS SERVICES CORPORATION - BERNHARD | | 146 | | | 146 | | | |
|      #219 Brad Mulsow | | 59 | | | 59 | | | |
|      #218 David Berglund | | 52 | | | 52 | | | |
|      #217 Darrin Darrin | | 26 | | | 26 | | | |
|      #220 Michelle Doran | | 9 | | | 9 | | | |
| TEAM #49 25: ES AND H - BOUCVALT | | 124 | | | 124 | | | |
|      #195 Mike Kieffer | | 44 | | | 44 | | | |
|      #196 Jimmy Starr | | 29 | | | 29 | | | |
|      #193 Bill Halloran | | 29 | | | 29 | | | |
|      #194 James Wilds | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #48 24B: ES AND H - BOUCVALT | | 111 | | | 111 | | | |
|      #192 Mike Hollander | | 61 | | | 61 | | | |
|      #189 Pat Bergeron | | 32 | | | 32 | | | |
|      #190 Telly Simon | | 10 | | | 10 | | | |
|      #191 Jennifer Black | | 8 | | | 8 | | | |
| TEAM #51 26: EURONAV - STARING | | 108 | | | 108 | | | |
|      #204 Francis Pippos | | 37 | | | 37 | | | |
|      #202 Seth McConnell | | 33 | | | 33 | | | |
|      #203 Joe Francis | | 26 | | | 26 | | | |
|      #201 Pauline Sessou-Diop | | 12 | | | 12 | | | |
| TEAM #58 29B: NALCO CHAMPION ENERGY SERVICES - SCHWABENLANDER | | 71 | | | 71 | | | |
|      #232 Scott Orrell | | 36 | | | 36 | | | |
|      #231 Andrew Andrew | | 33 | | | 33 | | | |
|      #230 David Yeary | | 1 | | | 1 | | | |
|      #229 Chris Melendez | | 1 | | | 1 | | | |