| Morning Flight A | | Total | |
| TEAM #9 5: EMCOR INDUSTRIAL SERVICE - HARRINGTON | | 300 | | | 300 | | | |
|      #35 Pat Pardue | | 87 | | | 87 | | | |
|      #36 Milton Kolb | | 85 | | | 85 | | | |
|      #34 Will Ohmstede | | 74 | | | 74 | | | |
|      #33 JAMES BRADFORD | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #2 1B: SAVAGE - WINTCH | | 296 | | | 296 | | | |
|      #6 Calvin Johnson | | 94 | | | 94 | | | |
|      #5 Josh Knichel | | 75 | | | 75 | | | |
|      #8 Craig Darilek | | 67 | | | 67 | | | |
|      #7 Mike Ellis | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #10 5B: THE STRONGHOLD COMPANIES - WOOD | | 269 | | | 269 | | | |
|      #37 Jason Wood | | 84 | | | 84 | | | |
|      #39 Jim Love | | 66 | | | 66 | | | |
|      #38 Kevin Lassahn | | 64 | | | 64 | | | |
|      #40 Don Wilson | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #7 4: EMCOR INDUSTRIAL SERVICE - HARRINGTON | | 253 | | | 253 | | | |
|      #26 Bob Parker | | 85 | | | 85 | | | |
|      #25 JACK MCELROY | | 67 | | | 67 | | | |
|      #27 Clayton Shoemaker | | 64 | | | 64 | | | |
|      #28 Jon Lauth | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #1 1: VALERO ENERGY - RIGGS | | 252 | | | 252 | | | |
|      #3 Doug Harrington | | 74 | | | 74 | | | |
|      #2 Joe Durham | | 69 | | | 69 | | | |
|      #1 Lane Riggs | | 57 | | | 57 | | | |
|      #4 MARK JOHNSON | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #13 7: RICHARD INDUSTRIAL GROUP - GAONA | | 241 | | | 241 | | | |
|      #52 JOHN HILL | | 70 | | | 70 | | | |
|      #50 Greg Gentry | | 69 | | | 69 | | | |
|      #49 Lee Murphy | | 54 | | | 54 | | | |
|      #51 Mark Skobel | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #20 THE STRONGHOLD COMPANY | | 239 | | | 239 | | | |
|      #79 Chad Edgar | | 67 | | | 67 | | | |
|      #80 Darrell Pearson | | 60 | | | 60 | | | |
|      #78 Troy Wild | | 59 | | | 59 | | | |
|      #77 JACK MERRILL | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #3 2: SAVAGE - WINTCH | | 229 | | | 229 | | | |
|      #10 Dennis Dominic | | 68 | | | 68 | | | |
|      #12 michael mayo | | 67 | | | 67 | | | |
|      #11 Mike Kennelly | | 57 | | | 57 | | | |
|      #9 Tim Vorick | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #5 3: THE STRONGHOLD COMPANIES - WOOD | | 213 | | | 213 | | | |
|      #19 Scott Carrol | | 64 | | | 64 | | | |
|      #17 Kirk Mircovich | | 62 | | | 62 | | | |
|      #18 Stephen Fuchs | | 50 | | | 50 | | | |
|      #20 JOHN SNELL | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #8 4B: EMCOR INDUSTRIAL SERVICE - HARRINGTON | | 206 | | | 206 | | | |
|      #31 Tommy Bullard | | 69 | | | 69 | | | |
|      #29 Josh Causey | | 51 | | | 51 | | | |
|      #30 TIM CLARK | | 45 | | | 45 | | | |
|      #32 Chris Soper | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #11 6: RICHARD INDUSTRIAL GROUP - GAON | | 200 | | | 200 | | | |
|      #44 Eric Honeyman | | 60 | | | 60 | | | |
|      #43 Brent Richard | | 59 | | | 59 | | | |
|      #41 MIKE BENNETT | | 55 | | | 55 | | | |
|      #42 Duane Luna | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #17 9: WYATT FIELD SERVICE CO. - HEIDEMEYER | | 195 | | | 195 | | | |
|      #66 Ben Koehler | | 59 | | | 59 | | | |
|      #67 Mike Norton | | 57 | | | 57 | | | |
|      #68 Julian Gonzales | | 47 | | | 47 | | | |
|      #65 Don Lange | | 32 | | | 32 | | | |
| TEAM #18 9B: CONTECH CONTROL SERVICES INC. - BRUTON | | 172 | | | 172 | | | |
|      #71 Jeff Seier | | 62 | | | 62 | | | |
|      #69 Steven E Paulson | | 52 | | | 52 | | | |
|      #70 SHAWN WILHELM | | 35 | | | 35 | | | |
|      #72 Andy Roberts | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #4 2B: SAVAGE - WINTCH | | 152 | | | 152 | | | |
|      #16 Sean Strawbridge | | 55 | | | 55 | | | |
|      #13 Nathan Savage | | 55 | | | 55 | | | |
|      #15 Brad Crist | | 28 | | | 28 | | | |
|      #14 MARK WILLIAMS | | 14 | | | 14 | | | |
| TEAM #12 6B: RICHARD INDUSTRIAL GROUP - GAONA | | 147 | | | 147 | | | |
|      #48 Lee Brown | | 62 | | | 62 | | | |
|      #45 Steve Mangini | | 34 | | | 34 | | | |
|      #46 Chris Kebodeaux | | 27 | | | 27 | | | |
|      #47 Solon Myers | | 24 | | | 24 | | | |
| TEAM #74 1D: AMSPEC LLC - FUSANO | | 118 | | | 118 | | | |
|      #296 Michael Babot | | 51 | | | 51 | | | |
|      #295 Ed Wrzesniewski | | 48 | | | 48 | | | |
|      #293 Billy Fusano | | 13 | | | 13 | | | |
|      #294 Alex Liberato | | 6 | | | 6 | | | |
| TEAM #16 8B: WYATT FIELD SERVICE CO. - HEIDEMEYER | | 96 | | | 96 | | | |
|      #62 David Steinhauser | | 37 | | | 37 | | | |
|      #64 Brian Novicki | | 33 | | | 33 | | | |
|      #63 Scott Fillingham | | 16 | | | 16 | | | |
|      #61 Jeff Melancon | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #73 1C: AMSPEC LLC - FUSANO | | 80 | | | 80 | | | |
|      #292 Errol Savoie | | 47 | | | 47 | | | |
|      #290 Sabrina Vasquez | | 16 | | | 16 | | | |
|      #289 Stephanie Trujillo | | 11 | | | 11 | | | |
|      #291 Janie Moy | | 6 | | | 6 | | | |
| TEAM #6 3B: THE STRONGHOLD COMPANIES - WOOD | | 4 | | | 4 | | | |
|      #24 Martin Martin | | 1 | | | 1 | | | |
|      #23 Chad Edgar | | 1 | | | 1 | | | |
|      #22 LYLE MCKINLEY | | 1 | | | 1 | | | |
|      #21 Terry Mica | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #14 7B: RICHARD INDUSTRIAL GROUP - GAONA | | 4 | | | 4 | | | |
|      #56 TBD Richard Ind 4 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #55 TBD Richard Ind 3 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #54 TBD Richard Ind 2 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #53 TBD Richard Ind 1 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #19 TEAM 19 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #76 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #75 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #74 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #73 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #15 8: RICHARD INDUSTRIAL GROUP - GAONA | | 4 | | | 4 | | | |
|      #60 James Rhame | | 1 | | | 1 | | | |
|      #59 Tom Everage | | 1 | | | 1 | | | |
|      #58 Scot Ritchey | | 1 | | | 1 | | | |
|      #57 James Gibson | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #121 TEAM 121 | | 0 | | | 0 | | | |
|      #484 | | 0 | | | | | | |
|      #483 | | 0 | | | | | | |
|      #482 | | 0 | | | | | | |
|      #481 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #79 10: THOMPSON INDUSTRIAL SERVICES - ROCCO | | 0 | | | 0 | | | |
|      #316 Elijah Hayward | | 0 | | | | | | |
|      #315 Nicole Guillot | | 0 | | | | | | |
|      #314 Joshua Chambers | | 0 | | | | | | |
|      #313 Larry Rocco | | 0 | | | | | | |