| TR 1 | | TR 2 | | Total | |
  |
Team Results |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #42 TISHOMINGO COUNTY CLAY BUSTERS SQUAD1 | | 67 | | | 72 | | | 139 | | | |
|      #124 Clint Phifer | | 25 | | | 25 | | | 50 | | | |
|      #125 Conner Phifer | | 22 | | | 23 | | | 45 | | | |
|      #126 Judd Tate | | 20 | | | 24 | | | 44 | | | |
| TEAM #4 JACKSON PREP SQUAD1 | | 71 | | | 66 | | | 137 | | | |
|      #12 Jake Mathews | | 25 | | | 24 | | | 49 | | | |
|      #11 GATES LYLE | | 23 | | | 23 | | | 46 | | | |
|      #10 Ethan Bush | | 23 | | | 19 | | | 42 | | | |
| TEAM #2 EAST RANKIN ACADEMY SQUAD2 | | 68 | | | 68 | | | 136 | | | |
|      #5 Hudson Bynum | | 25 | | | 24 | | | 49 | | | |
|      #6 Braiden Warren | | 24 | | | 23 | | | 47 | | | |
|      #4 Addison Brown | | 19 | | | 21 | | | 40 | | | |
| TEAM #45 SALTILLO HIGH SCHOOL SQUAD2 | | 67 | | | 69 | | | 136 | | | |
|      #135 Logan Medlock | | 23 | | | 25 | | | 48 | | | |
|      #133 Mason Andrews | | 23 | | | 23 | | | 46 | | | |
|      #134 James Bell | | 21 | | | 21 | | | 42 | | | |
| TEAM #10 PARKLANE ACADEMY SQUAD1 | | 68 | | | 67 | | | 135 | | | |
|      #28 HENRY GIBBES | | 23 | | | 23 | | | 46 | | | |
|      #30 Hayden McCurley | | 22 | | | 24 | | | 46 | | | |
|      #29 Allegra Knippers | | 23 | | | 20 | | | 43 | | | |
| TEAM #11 GREENE COUNTY SQUAD1 | | 68 | | | 66 | | | 134 | | | |
|      #33 Addison McLain | | 24 | | | 22 | | | 46 | | | |
|      #31 AUSTIN WALLEY | | 22 | | | 22 | | | 44 | | | |
|      #32 Carson Edwards | | 22 | | | 22 | | | 44 | | | |
| TEAM #34 TRI COUNTY ACADEMY SQUAD1 | | 66 | | | 68 | | | 134 | | | |
|      #101 Ellison Lancaster | | 23 | | | 23 | | | 46 | | | |
|      #102 Pace Moses | | 20 | | | 24 | | | 44 | | | |
|      #100 William Cedotal | | 23 | | | 21 | | | 44 | | | |
| TEAM #14 BROOKHAVEN ACADEMY SQUAD1 | | 70 | | | 64 | | | 134 | | | |
|      #41 JADEN LEA | | 23 | | | 23 | | | 46 | | | |
|      #40 William Calcote | | 24 | | | 21 | | | 45 | | | |
|      #42 Sam Stevens | | 23 | | | 20 | | | 43 | | | |
| TEAM #32 LAFAYETTE COUNTY SQUAD1 | | 62 | | | 71 | | | 133 | | | |
|      #94 JAMES COBBS | | 22 | | | 25 | | | 47 | | | |
|      #95 BROOKS HAMM | | 21 | | | 23 | | | 44 | | | |
|      #96 CORY LANGLEY | | 19 | | | 23 | | | 42 | | | |
| TEAM #12 EAST RANKIN ACADEMY JUNIOR SQUAD1 | | 63 | | | 69 | | | 132 | | | |
|      #36 Grayson Williams | | 21 | | | 23 | | | 44 | | | |
|      #35 OLIVIA GRIFFING | | 21 | | | 23 | | | 44 | | | |
|      #34 Tyler Burgess | | 21 | | | 23 | | | 44 | | | |
| TEAM #1 EAST RANKIN ACADEMY SQUAD1 | | 63 | | | 67 | | | 130 | | | |
|      #2 Gabriel Nutt | | 23 | | | 24 | | | 47 | | | |
|      #3 Brayden Warner | | 21 | | | 21 | | | 42 | | | |
|      #1 Lana Jones | | 19 | | | 22 | | | 41 | | | |
| TEAM #13 COPIAH ACADEMY SQUAD3 | | 67 | | | 63 | | | 130 | | | |
|      #38 WILLIAM DICKSON | | 21 | | | 23 | | | 44 | | | |
|      #37 Jonah Adams | | 23 | | | 20 | | | 43 | | | |
|      #39 BENJAMIN SOJOURNER | | 23 | | | 20 | | | 43 | | | |
| TEAM #5 EAST RANKIN ACADEMY SQUAD4 | | 64 | | | 64 | | | 128 | | | |
|      #15 Chylen Williams | | 23 | | | 24 | | | 47 | | | |
|      #14 Gavin Thomas | | 20 | | | 21 | | | 41 | | | |
|      #13 Aiden Boyd | | 21 | | | 19 | | | 40 | | | |
| TEAM #22 COPIAH ACADEMY SQUAD2 | | 65 | | | 63 | | | 128 | | | |
|      #64 John Brent | | 22 | | | 24 | | | 46 | | | |
|      #65 Jordan Newsome | | 22 | | | 20 | | | 42 | | | |
|      #66 Emory Rutland | | 21 | | | 19 | | | 40 | | | |
| TEAM #24 AMITE SCHOOL CENTER SQUAD1 | | 66 | | | 62 | | | 128 | | | |
|      #70 Stanton Reynolds | | 22 | | | 22 | | | 44 | | | |
|      #71 Ethan Rollins | | 23 | | | 20 | | | 43 | | | |
|      #72 Aaron Toney | | 21 | | | 20 | | | 41 | | | |
| TEAM #20 MADISON RIDGELAND ACADEMY SQUAD3 | | 63 | | | 64 | | | 127 | | | |
|      #59 Lem Montgomery | | 24 | | | 25 | | | 49 | | | |
|      #58 Landon Burke | | 20 | | | 20 | | | 40 | | | |
|      #60 Walker Rives | | 19 | | | 19 | | | 38 | | | |
| TEAM #3 EAST RANKIN ACADEMY SQUAD3 | | 61 | | | 65 | | | 126 | | | |
|      #9 ABRAM ROWELL | | 22 | | | 22 | | | 44 | | | |
|      #7 Parker Davis | | 21 | | | 21 | | | 42 | | | |
|      #8 Riley Huff | | 18 | | | 22 | | | 40 | | | |
| TEAM #27 OXFORD CLAY BUSTERS SQUAD1 | | 61 | | | 63 | | | 124 | | | |
|      #81 Landen Prestage | | 23 | | | 23 | | | 46 | | | |
|      #80 Grayson Grantham | | 19 | | | 24 | | | 43 | | | |
|      #79 joe buchanan | | 19 | | | 16 | | | 35 | | | |
| TEAM #36 LAKESIDE SHOOTING CLUB SQUAD1 | | 61 | | | 63 | | | 124 | | | |
|      #107 Joseph Daugherty | | 23 | | | 22 | | | 45 | | | |
|      #106 Luke Burleson | | 22 | | | 22 | | | 44 | | | |
|      #108 Jon Milstead | | 16 | | | 19 | | | 35 | | | |
| TEAM #15 CENTRAL HINDS SQUAD2 | | 61 | | | 63 | | | 124 | | | |
|      #43 William Birdsong | | 21 | | | 21 | | | 42 | | | |
|      #45 Molly Sessums | | 20 | | | 21 | | | 41 | | | |
|      #44 Ruben Farrior | | 20 | | | 21 | | | 41 | | | |
| TEAM #6 COPIAH ACADEMY SQUAD1 | | 64 | | | 59 | | | 123 | | | |
|      #17 BRENNEN HANDAL | | 25 | | | 24 | | | 49 | | | |
|      #18 Hardy McCardle | | 23 | | | 21 | | | 44 | | | |
|      #16 NICHOLAS DAVIS | | 16 | | | 14 | | | 30 | | | |
| TEAM #9 MADISON RIDGELAND ACADEMY SQUAD1 | | 63 | | | 59 | | | 122 | | | |
|      #26 Payton Lockey | | 23 | | | 22 | | | 45 | | | |
|      #27 JOHN VALENTINE | | 21 | | | 19 | | | 40 | | | |
|      #25 Victor Grantham | | 19 | | | 18 | | | 37 | | | |
| TEAM #33 KIRK ACADEMY SQUAD1 | | 60 | | | 61 | | | 121 | | | |
|      #99 MICHAEL WATERS | | 24 | | | 23 | | | 47 | | | |
|      #98 Aden Noah | | 20 | | | 21 | | | 41 | | | |
|      #97 Mitchell Madden | | 16 | | | 17 | | | 33 | | | |
| TEAM #31 LAFAYETTE COUNTY SQUAD3 | | 56 | | | 64 | | | 120 | | | |
|      #91 Kyle Daniels | | 20 | | | 25 | | | 45 | | | |
|      #92 Noah Daniels | | 22 | | | 22 | | | 44 | | | |
|      #93 Dakota Lewis | | 14 | | | 17 | | | 31 | | | |
| TEAM #47 SALTILLO HIGH SCHOOL SQUAD1 | | 60 | | | 59 | | | 119 | | | |
|      #140 Brady Bruce | | 24 | | | 21 | | | 45 | | | |
|      #139 William Austin | | 19 | | | 20 | | | 39 | | | |
|      #141 BENJAMIN Counce | | 17 | | | 18 | | | 35 | | | |
| TEAM #16 CATHEDRAL HIGH SCHOOL (NATCHEZ) SQUAD2 | | 60 | | | 58 | | | 118 | | | |
|      #47 BRAYDEN BLANTON | | 22 | | | 22 | | | 44 | | | |
|      #48 LEHMANN NOVAK | | 18 | | | 20 | | | 38 | | | |
|      #46 CLAYTON ATKINS | | 20 | | | 16 | | | 36 | | | |
| TEAM #19 NEWTON COUNTY HIGH SCHOOL SQUAD1 | | 63 | | | 54 | | | 117 | | | |
|      #55 Daniel Bryant | | 22 | | | 21 | | | 43 | | | |
|      #57 ELIJAH GARVIN | | 23 | | | 17 | | | 40 | | | |
|      #56 Wesley Cooley | | 18 | | | 16 | | | 34 | | | |
| TEAM #49 AMORY (HIGH SCHOOL AND MIDDLE SCHOOL) SQUAD2 | | 62 | | | 52 | | | 114 | | | |
|      #145 Preston Bell | | 23 | | | 20 | | | 43 | | | |
|      #146 BRYCE GLENN | | 20 | | | 16 | | | 36 | | | |
|      #147 NICHOLAS MCGOWAN | | 19 | | | 16 | | | 35 | | | |
| TEAM #18 JACKSON PREP JUNIOR SQUAD1 | | 58 | | | 56 | | | 114 | | | |
|      #53 McLeod Woodson | | 19 | | | 22 | | | 41 | | | |
|      #54 Rand Woodson | | 19 | | | 19 | | | 38 | | | |
|      #52 ANDREW SITES | | 20 | | | 15 | | | 35 | | | |
| TEAM #21 NOXAPATER SQUAD 1 | | 57 | | | 57 | | | 114 | | | |
|      #61 Hayes Rushing | | 21 | | | 20 | | | 41 | | | |
|      #62 John Parker | | 19 | | | 19 | | | 38 | | | |
|      #63 NAC - Nathaniel Richardson | | 17 | | | 18 | | | 35 | | | |
| TEAM #29 MAGNOLIA HEIGHTS SCHOOL SQUAD1 | | 58 | | | 54 | | | 112 | | | |
|      #86 Jake Elam | | 23 | | | 22 | | | 45 | | | |
|      #87 Leigh Ann Smith | | 17 | | | 19 | | | 36 | | | |
|      #85 Hunter Criswell | | 18 | | | 13 | | | 31 | | | |
| TEAM #25 CATHEDRAL HIGH SCHOOL (NATCHEZ) SQUAD3 | | 56 | | | 56 | | | 112 | | | |
|      #75 MICHAEL WIMBERLY III | | 23 | | | 22 | | | 45 | | | |
|      #74 JACK STUBBS | | 24 | | | 21 | | | 45 | | | |
|      #73 THOMAS MCKNIGHT | | 9 | | | 13 | | | 22 | | | |
| TEAM #46 AMORY (HIGH SCHOOL AND MIDDLE SCHOOL) SQUAD3 | | 55 | | | 55 | | | 110 | | | |
|      #136 JACKSON CLAYTON | | 22 | | | 21 | | | 43 | | | |
|      #137 Braden Maranto | | 18 | | | 21 | | | 39 | | | |
|      #138 TYLER SLEDGE | | 15 | | | 13 | | | 28 | | | |
| TEAM #8 CENTRAL HINDS SQUAD1 | | 51 | | | 59 | | | 110 | | | |
|      #23 Gracen Lancaster | | 19 | | | 22 | | | 41 | | | |
|      #22 Luke Barlow | | 16 | | | 20 | | | 36 | | | |
|      #24 Ryan McCoy | | 16 | | | 17 | | | 33 | | | |
| TEAM #28 WALNUT ATTENDANCE CENTER SQUAD1 | | 53 | | | 56 | | | 109 | | | |
|      #82 William Jernigan | | 24 | | | 21 | | | 45 | | | |
|      #83 Haiden Voyles | | 17 | | | 22 | | | 39 | | | |
|      #84 Jacob Webb | | 12 | | | 13 | | | 25 | | | |
| TEAM #41 ST JOSEPH CATHOLIC SCHOOL 2 | | 48 | | | 61 | | | 109 | | | |
|      #122 Christopher Thomas | | 19 | | | 20 | | | 39 | | | |
|      #123 Walt Williams | | 18 | | | 20 | | | 38 | | | |
|      #121 SJ - John Gibson Eatherly | | 11 | | | 21 | | | 32 | | | |
| TEAM #37 TRI COUNTY ACADEMY SQUAD2 | | 53 | | | 54 | | | 107 | | | |
|      #110 Russell Raper | | 21 | | | 21 | | | 42 | | | |
|      #111 CADE TACKER | | 16 | | | 19 | | | 35 | | | |
|      #109 Allen Lancaster | | 16 | | | 14 | | | 30 | | | |
| TEAM #51 COLUMBUS CHRISTIAN ACADEMY SQUAD1 | | 49 | | | 58 | | | 107 | | | |
|      #153 BRETT MORDECAI | | 17 | | | 20 | | | 37 | | | |
|      #152 Robert Brock | | 17 | | | 19 | | | 36 | | | |
|      #151 ryan bates | | 15 | | | 19 | | | 34 | | | |
| TEAM #40 PILLOW ACADEMY SQUAD1 | | 51 | | | 56 | | | 107 | | | |
|      #118 Drew Austin | | 18 | | | 19 | | | 37 | | | |
|      #120 Solon Scott | | 16 | | | 20 | | | 36 | | | |
|      #119 John Harrison | | 17 | | | 17 | | | 34 | | | |
| TEAM #23 ADAMS COUNTY CHRISTIAN SCHOOL SQUAD1 | | 53 | | | 53 | | | 106 | | | |
|      #67 Crews Marchbanks | | 22 | | | 20 | | | 42 | | | |
|      #68 BRADY SULLIVAN | | 15 | | | 21 | | | 36 | | | |
|      #69 Hart Smith | | 16 | | | 12 | | | 28 | | | |
| TEAM #7 CATHEDRAL HIGH SCHOOL (NATCHEZ) SQUAD1 | | 51 | | | 55 | | | 106 | | | |
|      #19 WYATT FAIR | | 19 | | | 22 | | | 41 | | | |
|      #20 JOSHUA INGRAM | | 16 | | | 18 | | | 34 | | | |
|      #21 TANNER WIMBERLY | | 16 | | | 15 | | | 31 | | | |
| TEAM #17 CATHEDRAL HIGH SCHOOL (NATCHEZ) JUNIOR SQUAD1 | | 50 | | | 55 | | | 105 | | | |
|      #49 CHRISTIAN BURKLEY | | 25 | | | 22 | | | 47 | | | |
|      #50 HOUSTON EDWARDS | | 12 | | | 20 | | | 32 | | | |
|      #51 JOHN THOMPSON | | 13 | | | 13 | | | 26 | | | |
| TEAM #43 SENATOBIA HIGH SCHOOL SQUAD2 | | 45 | | | 51 | | | 96 | | | |
|      #129 Cade Yount | | 22 | | | 23 | | | 45 | | | |
|      #128 Riley Turner | | 14 | | | 18 | | | 32 | | | |
|      #127 Nolan Mcnail | | 9 | | | 10 | | | 19 | | | |
| TEAM #50 LAKESIDE SHOOTING CLUB SQUAD2 | | 47 | | | 48 | | | 95 | | | |
|      #149 Kyler Grissom | | 19 | | | 19 | | | 38 | | | |
|      #150 Andrew Hancock | | 16 | | | 16 | | | 32 | | | |
|      #148 Fisher Black | | 12 | | | 13 | | | 25 | | | |
| TEAM #44 CHOCTAW COUNTY HIGH SCHOOL SQUAD2 | | 42 | | | 48 | | | 90 | | | |
|      #131 Steven Miller | | 20 | | | 20 | | | 40 | | | |
|      #132 Hayden Tuck | | 11 | | | 16 | | | 27 | | | |
|      #130 Collier Easley | | 11 | | | 12 | | | 23 | | | |
| TEAM #26 MADISON RIDGELAND ACADEMY SQUAD2 | | 42 | | | 46 | | | 88 | | | |
|      #77 Declan Blaylock | | 22 | | | 20 | | | 42 | | | |
|      #78 Wilson Heard | | 17 | | | 21 | | | 38 | | | |
|      #76 ALDEN BAILEY | | 3 | | | 5 | | | 8 | | | |
| TEAM #48 SEBASTOPOL ATTENDANCE CENTER SQUAD1 | | 42 | | | 41 | | | 83 | | | |
|      #143 HAYDEN MOOREHEAD | | 23 | | | 23 | | | 46 | | | |
|      #142 Andrew McKee | | 19 | | | 18 | | | 37 | | | |
|      #144 Drake Wiskus | | 0 | | | 0 | | | | | | |
| TEAM #39 WINONA CHRISTIAN SCHOOL SQUAD1 | | 20 | | | 23 | | | 43 | | | |
|      #117 Braden Stanford | | 18 | | | 23 | | | 41 | | | |
|      #116 Reese Johnson | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | |
|      #115 James Hill | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | |
| TEAM #38 OXFORD CLAY BUSTERS SQUAD3 | | 15 | | | 9 | | | 24 | | | |
|      #112 Sara Bundren | | 13 | | | 9 | | | 22 | | | |
|      #114 William Fountain | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | |
|      #113 Seger Anderson | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | |
| TEAM #30 OXFORD CLAY BUSTERS SQUAD2 | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | |
|      #90 Henry Green | | 0 | | | 0 | | | | | | |
|      #89 Colin Dorrell | | 0 | | | 0 | | | | | | |
|      #88 James Anderson | | 0 | | | 0 | | | | | | |
| TEAM #35 WINONA CHRISTIAN SCHOOL SQUAD2 | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | |
|      #103 WC - Collin Parkinson | | 0 | | | 0 | | | | | | |
|      #105 Bryce Harville | | 0 | | | 0 | | | | | | |
|      #104 James Carpenter | | 0 | | | 0 | | | | | | |