skeet |
Carroll Clay Target Team |
477 |
PRESTON MOHON | 96 | DOMINIC MAROTTA | 96 | RICHARD CISMAS | 96 | ROSS WILSON | 95 | ETHAN THOMASON | 94 |
|
Centennial Spartan Clay Target Team |
465 |
XANDER GEE | 96 | Merritt Peart | 95 | HUNTER DAVIDSON | 93 | HARMAN GROVES | 92 | SYDNEY STACY | 89 |
|
Marcus High School Clay Target Team |
463 |
BRETT PRAY | 96 | PAYTON SEAY | 94 | Trip Kubin | 91 | GRANT HOLDORF | 91 | DANIEL HARRELL | 91 |
|
Fort Worth Claymores |
449 |
Albert Hawkins | 94 | Colton Burres | 90 | Jayden Lam | 89 | Graham Trammell | 88 | GREG BAACK | 88 |
|
Byron Nelson Clay Target Team |
437 |
Grant Erdmann | 93 | Brady Sargent | 91 | Gwen Baxter | 90 | Skylar Vest | 82 | Wiley Baxter | 81 |
|
Northwest Clay Target Team |
404 |
ZAYNE CLARK | 88 | JAKE DUTTON | 87 | Harrison Hunt | 79 | Mia Martinez | 75 | Nina Hernandez | 75 |
|
FMHS Clay Target Team |
392 |
Patrick Sullivan | 82 | HAYDEN HEATON | 82 | GARNER CHENAULT | 78 | LOGAN NATE | 75 | Trey Parrott | 75 |
|
Clay Eating Lions |
346 |
BRETT CHASTEEN | 84 | Kacey Herod | 76 | CARLY MACK | 68 | BROOKLYNN GUY | 62 | Mason Guy | 56 |
|
FWC Clay Target Team |
201 |
JACK SIKES | 96 | CAYDEN MCCREERY | 59 | BRAXTON HODO | 45 | TABITHA SIKES | 1 |
|
Archer County 4H |
97 |
|
trap |
Marcus High School Clay Target Team |
465 |
COLEMAN BARGE | 97 | BRETT PRAY | 93 | Trip Kubin | 93 | TRISTIN HALL | 91 | MAX BRADLO | 91 |
|
Carroll Clay Target Team |
464 |
ALEX KONING | 95 | ABIGAIL HINCKLEY | 94 | PRESTON MOHON | 92 | JACOB FARRAND | 92 | COLIN GRAY | 91 |
|
Centennial Spartan Clay Target Team |
458 |
HARMAN GROVES | 95 | COOPER TRACY | 93 | JAKE STACY | 92 | SYDNEY STACY | 90 | RYAN HUSKEY | 88 |
|
Byron Nelson Clay Target Team |
449 |
Skylar Vest | 95 | Wiley Baxter | 93 | Gwen Baxter | 92 | Brady Sargent | 87 | Grant Erdmann | 82 |
|
Fort Worth Claymores |
449 |
Albert Hawkins | 97 | Jayden Lam | 92 | Graham Trammell | 89 | Greyson Buchanan | 86 | Bennett Smollen | 85 |
|
FMHS Clay Target Team |
419 |
GARNER CHENAULT | 96 | Patrick Sullivan | 86 | Trey Parrott | 81 | HAYDEN HEATON | 79 | John Graybiel | 77 |
|
Northwest Clay Target Team |
410 |
ZAYNE CLARK | 94 | JAKE DUTTON | 94 | Brayden Rouleau | 75 | Mia Martinez | 74 | Michael Bradley | 73 |
|
Clay Eating Lions |
337 |
BRETT CHASTEEN | 76 | CARLY MACK | 72 | Kacey Herod | 63 | Mason Guy | 63 | BROOKLYNN GUY | 63 |
|
FWC Clay Target Team |
210 |
JACK SIKES | 95 | CAYDEN MCCREERY | 65 | BRAXTON HODO | 49 | TABITHA SIKES | 1 |
|
Archer County 4H |
81 |
|
sporting |
Carroll Clay Target Team |
462 |
SAM MARTIN | 95 | RILEY FRANKS | 94 | DOMINIC MAROTTA | 92 | BLAKE TYLER | 91 | GUNNAR REED | 90 |
|
Marcus High School Clay Target Team |
452 |
BRETT PRAY | 93 | MICHAEL HUBBARD | 92 | BRANDON BOTYOS | 90 | Trip Kubin | 90 | GRANT HOLDORF | 87 |
|
Centennial Spartan Clay Target Team |
451 |
HARMAN GROVES | 95 | JAKE STACY | 92 | SYDNEY STACY | 91 | RAY HUSKEY | 88 | HUNTER DAVIDSON | 85 |
|
Fort Worth Claymores |
421 |
Graham Trammell | 90 | GREG BAACK | 85 | Emma lindamood | 84 | Colton Burres | 83 | Bennett Smollen | 79 |
|
Byron Nelson Clay Target Team |
420 |
Grant Erdmann | 87 | Wiley Baxter | 84 | Skylar Vest | 83 | Gwen Baxter | 83 | Brady Sargent | 83 |
|
Northwest Clay Target Team |
399 |
Christian Macias | 83 | JAKE DUTTON | 82 | ZAYNE CLARK | 81 | Brayden Rouleau | 79 | Nina Hernandez | 74 |
|
FMHS Clay Target Team |
395 |
GARNER CHENAULT | 87 | Brody Trent | 80 | Trey Parrott | 77 | Vishwa Lavu | 76 | John Graybiel | 75 |
|
Clay Eating Lions |
361 |
BRETT CHASTEEN | 89 | Mason Guy | 73 | Kacey Herod | 72 | BROOKLYNN GUY | 68 | CARLY MACK | 59 |
|
FWC Clay Target Team |
358 |
JACK SIKES | 99 | MADISON MISHIO | 81 | BRAXTON HODO | 62 | CAYDEN MCCREERY | 61 | LANDON PITRE | 55 |
|
Gunter Sporting Clay Team |
173 |
TY RODGES | 88 | HAYDEN RODGES | 85 |
|
Archer County 4H |
87 |
|
Elm Fork Shooting Team |
73 |
|