| HPA FALL AM FLIGHT | | Total | |
| TEAM #73 VORTECH | | 389 | | | 389 | | | |
|      #291 Larry Ashley | | 104 | | | 104 | | | |
|      #289 Judd Storey | | 100 | | | 100 | | | |
|      #290 Rodney Rogers | | 96 | | | 96 | | | |
|      #292 Cade Witherspoon | | 89 | | | 89 | | | |
| TEAM #43 WELDFIT CORPORATION | | 385 | | | 385 | | | |
|      #172 ANDREW CLARK | | 99 | | | 99 | | | |
|      #170 STEVEN MAFRIGE | | 98 | | | 98 | | | |
|      #169 JODY JOHNSON | | 97 | | | 97 | | | |
|      #171 Zack Mafrige | | 91 | | | 91 | | | |
| TEAM #2 ADVANCED PIPING SLTNS. | | 382 | | | 382 | | | |
|      #8 Ashlynn Cartmill | | 97 | | | 97 | | | |
|      #6 DONNIE VAUGHN | | 97 | | | 97 | | | |
|      #5 Jay Caster | | 96 | | | 96 | | | |
|      #7 Wes Marzekawicz | | 92 | | | 92 | | | |
| TEAM #40 PUMPCO/MICHAEL WRIGHT LAW | | 378 | | | 378 | | | |
|      #159 Clay Shock | | 103 | | | 103 | | | |
|      #158 Everett Day | | 99 | | | 99 | | | |
|      #160 VENCE PETRENELLA | | 93 | | | 93 | | | |
|      #157 MICHAEL WRIGHT | | 83 | | | 83 | | | |
| TEAM #34 HOLLOMAN CORP. | | 367 | | | 367 | | | |
|      #134 Jay Cartwright | | 96 | | | 96 | | | |
|      #135 Ghost Holloman | | 95 | | | 95 | | | |
|      #133 Shannon Driver | | 91 | | | 91 | | | |
|      #136 Russell Graves | | 85 | | | 85 | | | |
| TEAM #90 POWER PERFORMANCE | | 358 | | | 358 | | | |
|      #359 STEPHEN LEE | | 98 | | | 98 | | | |
|      #357 Joey Hernandez | | 98 | | | 98 | | | |
|      #358 John Mire | | 95 | | | 95 | | | |
|      #360 Jed Mire | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #67 TROY CONSTRUCTION | | 350 | | | 350 | | | |
|      #266 Ron Obee | | 96 | | | 96 | | | |
|      #268 DANNY SEAL | | 93 | | | 93 | | | |
|      #265 Hugh Watson | | 81 | | | 81 | | | |
|      #267 Rich OConnor | | 80 | | | 80 | | | |
| TEAM #55 SOUTHWEST PIPE SVCS. | | 349 | | | 349 | | | |
|      #220 RYAN WENDLAND | | 93 | | | 93 | | | |
|      #218 JOHN TEJML | | 93 | | | 93 | | | |
|      #217 Josh Averitt | | 89 | | | 89 | | | |
|      #219 ADDISON RHUDY | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #22 PROJECT CONSULTING SVCS | | 347 | | | 347 | | | |
|      #87 Seth Willoughby | | 88 | | | 88 | | | |
|      #85 Caleb Bennett | | 88 | | | 88 | | | |
|      #88 Jacob Willoughby | | 87 | | | 87 | | | |
|      #86 Tyler McDonald | | 84 | | | 84 | | | |
| TEAM #59 SUNLAND CONSTRUCTION 2 | | 340 | | | 340 | | | |
|      #233 Eric Vazquez | | 94 | | | 94 | | | |
|      #236 Steve Francis | | 92 | | | 92 | | | |
|      #234 Amon Miller | | 79 | | | 79 | | | |
|      #235 Justin Hurst | | 75 | | | 75 | | | |
| TEAM #35 KESTREL FIELD SVCS. | | 338 | | | 338 | | | |
|      #139 John Wylie | | 92 | | | 92 | | | |
|      #138 Branden Hargrave | | 90 | | | 90 | | | |
|      #140 Gene Robertson | | 86 | | | 86 | | | |
|      #137 Russell Robicheaux | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #23 DISTRIBUTION NOW #1 | | 336 | | | 336 | | | |
|      #92 TOMMY THOMPSON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #90 Stuart Piper | | 86 | | | 86 | | | |
|      #91 GB Quick | | 81 | | | 81 | | | |
|      #89 DON ARD | | 80 | | | 80 | | | |
| TEAM #41 PRICE GREGORY INTL. | | 333 | | | 333 | | | |
|      #162 Kyle Badd | | 94 | | | 94 | | | |
|      #164 Ghost GhostPrice | | 83 | | | 83 | | | |
|      #163 Danny Badd | | 81 | | | 81 | | | |
|      #161 CLAY GLOCKZIN | | 75 | | | 75 | | | |
| TEAM #6 BASS PRO | | 331 | | | 331 | | | |
|      #21 Mark Cook | | 100 | | | 100 | | | |
|      #24 Brad Poinsett | | 79 | | | 79 | | | |
|      #23 Ed Dickerson | | 76 | | | 76 | | | |
|      #22 Dan Butcher | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #52 SOLAR TURBINES | | 331 | | | 331 | | | |
|      #205 Nike Dupuis | | 90 | | | 90 | | | |
|      #207 BOB MAGLITTO | | 89 | | | 89 | | | |
|      #206 CHRIS ERICKSON | | 80 | | | 80 | | | |
|      #208 Ruben Gonzalez | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #64 TRC | | 327 | | | 327 | | | |
|      #254 DON BROWN | | 99 | | | 99 | | | |
|      #253 ANDY TAYLOR | | 96 | | | 96 | | | |
|      #255 Erik Cervantes | | 68 | | | 68 | | | |
|      #256 Jose DeLuna | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #78 WILCREST FIELD SVCS. | | 327 | | | 327 | | | |
|      #312 TED MCDAVITT | | 88 | | | 88 | | | |
|      #310 Haley Satterwhite | | 87 | | | 87 | | | |
|      #311 Cody Soaolak | | 86 | | | 86 | | | |
|      #309 Mason McMurray | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #44 QIS | | 323 | | | 323 | | | |
|      #176 John Renkin | | 104 | | | 104 | | | |
|      #175 Cameron Ellis | | 83 | | | 83 | | | |
|      #173 FRANK HENSLEY | | 77 | | | 77 | | | |
|      #174 MIKE WEISS | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #65 TRC 2 | | 320 | | | 320 | | | |
|      #257 DANY JEW | | 91 | | | 91 | | | |
|      #260 Ghost TRC2 | | 89 | | | 89 | | | |
|      #259 VICTOR FLORES | | 77 | | | 77 | | | |
|      #258 Simon Wooler | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #60 SWCA ENVIRONMENTAL CONSULTANTS | | 319 | | | 319 | | | |
|      #238 DAVID LAMB | | 93 | | | 93 | | | |
|      #239 Thomas Shimer | | 80 | | | 80 | | | |
|      #240 Anthony Braden | | 73 | | | 73 | | | |
|      #237 Mike Crow | | 73 | | | 73 | | | |
| TEAM #7 BGE INC #1 | | 318 | | | 318 | | | |
|      #26 JIM GREGORY | | 94 | | | 94 | | | |
|      #25 Brandon Wieme | | 80 | | | 80 | | | |
|      #27 Dawn Coufal | | 75 | | | 75 | | | |
|      #28 MARK DERUSSE | | 69 | | | 69 | | | |
| TEAM #16 LJA ENGINEERING | | 317 | | | 317 | | | |
|      #62 ROBERT HICKMAN | | 97 | | | 97 | | | |
|      #61 Michelle McElya | | 87 | | | 87 | | | |
|      #64 CHRIS IRWIN | | 80 | | | 80 | | | |
|      #63 Al Taylor | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #80 WOOD #2 | | 317 | | | 317 | | | |
|      #317 JOE WARGO | | 90 | | | 90 | | | |
|      #319 Andrew Bermack | | 89 | | | 89 | | | |
|      #320 Matt Schriewer | | 75 | | | 75 | | | |
|      #318 Tim Levrier | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #17 LJA ENGINEERING 2 | | 316 | | | 316 | | | |
|      #67 TIM BALASKI | | 96 | | | 96 | | | |
|      #65 Jeff Hieber | | 94 | | | 94 | | | |
|      #68 Eric Alley | | 64 | | | 64 | | | |
|      #66 JEREMY RUSSELL | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #3 AUDUBON FIELD SLTNS. | | 316 | | | 316 | | | |
|      #12 Michael Tucker | | 90 | | | 90 | | | |
|      #9 Scott Dauzat | | 82 | | | 82 | | | |
|      #10 MATT OLDHAM | | 75 | | | 75 | | | |
|      #11 Lawrence Rearick | | 69 | | | 69 | | | |
| TEAM #84 WOOD #6 | | 307 | | | 307 | | | |
|      #334 Brandon Driggers | | 93 | | | 93 | | | |
|      #336 Brian Melton | | 81 | | | 81 | | | |
|      #333 Noah Dyer | | 73 | | | 73 | | | |
|      #335 Daniel Edmiston | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #12 CAM #2 | | 307 | | | 307 | | | |
|      #47 Max Ropshaw | | 86 | | | 86 | | | |
|      #45 Marshall Mimms | | 85 | | | 85 | | | |
|      #48 Zach Dekruif | | 79 | | | 79 | | | |
|      #46 Tim Coda | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #8 BGE INC. #2 | | 303 | | | 303 | | | |
|      #29 Grant Barber | | 89 | | | 89 | | | |
|      #30 Clay Russell | | 80 | | | 80 | | | |
|      #32 Rudy Salazar | | 70 | | | 70 | | | |
|      #31 CARLOS HINOJOSA | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #28 ENERGY RENTAL SLTNS. | | 299 | | | 299 | | | |
|      #111 KENNY BROYLES | | 96 | | | 96 | | | |
|      #109 CLYDE MESSER | | 96 | | | 96 | | | |
|      #112 Kevin Flemming | | 70 | | | 70 | | | |
|      #110 DARREN TAYLOR | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #46 QUANTA ENVIRONMENTAL SLTNS. | | 299 | | | 299 | | | |
|      #183 Robbie Hoff | | 93 | | | 93 | | | |
|      #184 Sean Sanders | | 92 | | | 92 | | | |
|      #181 Dennis McAfee | | 70 | | | 70 | | | |
|      #182 Brandy Smart | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #57 SUNBELT TRACTOR AND EQUIP. CO. | | 288 | | | 288 | | | |
|      #228 Ryan Brenner | | 85 | | | 85 | | | |
|      #226 Pat Kinsler | | 80 | | | 80 | | | |
|      #225 Kevin Gully | | 69 | | | 69 | | | |
|      #227 Shell Sanford | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #47 QUANTA SVCS. | | 288 | | | 288 | | | |
|      #187 SCOTT OWENS | | 81 | | | 81 | | | |
|      #186 JIMMY SMITH | | 79 | | | 79 | | | |
|      #188 Travis Tyer | | 77 | | | 77 | | | |
|      #185 Graham Ginn | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #4 BARRILLEAUX PIPELINE #1 | | 287 | | | 287 | | | |
|      #15 Alex Parmigiano | | 85 | | | 85 | | | |
|      #13 Tyler Dartez | | 83 | | | 83 | | | |
|      #16 Austin Dale | | 62 | | | 62 | | | |
|      #14 Steven Spradley | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #72 VENABLES CONST. | | 285 | | | 285 | | | |
|      #287 Rob Koenig | | 82 | | | 82 | | | |
|      #285 Jill Harsh | | 72 | | | 72 | | | |
|      #286 Phillip Higginbotham | | 70 | | | 70 | | | |
|      #288 MARK OLSON | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #50 SHAWCOR | | 282 | | | 282 | | | |
|      #200 Eric Olson | | 86 | | | 86 | | | |
|      #197 Addison Brown | | 69 | | | 69 | | | |
|      #199 Rebecca Morone | | 64 | | | 64 | | | |
|      #198 Jason Rodriguez | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #48 RMS WELDING SYSTEMS | | 282 | | | 282 | | | |
|      #191 ERIC CARLSON | | 81 | | | 81 | | | |
|      #192 RUSSELL SCOLES | | 77 | | | 77 | | | |
|      #189 Matt Steel | | 64 | | | 64 | | | |
|      #190 Cody Carroll | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #19 WOOD | | 281 | | | 281 | | | |
|      #75 Doug Dewease | | 80 | | | 80 | | | |
|      #73 TYLER MURRAY | | 78 | | | 78 | | | |
|      #76 Scott Kemmerer | | 62 | | | 62 | | | |
|      #74 Ben Allison | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #70 UNIVERSALPEGASUS | | 280 | | | 280 | | | |
|      #279 Michael Dubravec | | 84 | | | 84 | | | |
|      #277 Colby Burks | | 81 | | | 81 | | | |
|      #280 Greg Trefz | | 68 | | | 68 | | | |
|      #278 KYLE MILLER | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #32 GULF INTERSTATE FIELD SVCS #2 | | 279 | | | 279 | | | |
|      #127 Matt Crandall | | 88 | | | 88 | | | |
|      #128 Justin Carrizales | | 79 | | | 79 | | | |
|      #126 Max Mahan | | 64 | | | 64 | | | |
|      #125 Austin Nichols | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #27 DL AND PS ENERGY #2 | | 276 | | | 276 | | | |
|      #105 Josh Newman | | 92 | | | 92 | | | |
|      #107 Calvin Dodd | | 66 | | | 66 | | | |
|      #106 Ghost GhostDLPS | | 66 | | | 66 | | | |
|      #108 Mohammed El Altair | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #76 ADVANCED GEODETIC SRVYS. | | 273 | | | 273 | | | |
|      #301 JUSTIN CRUZ | | 84 | | | 84 | | | |
|      #302 Doug Arnold | | 71 | | | 71 | | | |
|      #304 Joe Mahacheck | | 66 | | | 66 | | | |
|      #303 Ryan Cicatello | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #63 TABLEROCK SRVY/INTEGRATED CONS. AND INSP. | | 273 | | | 273 | | | |
|      #251 Chris Wilson | | 81 | | | 81 | | | |
|      #250 JD Schmidt | | 76 | | | 76 | | | |
|      #252 Mike McCorsky | | 64 | | | 64 | | | |
|      #249 Aaron Mendoza | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #82 WOOD #4 | | 271 | | | 271 | | | |
|      #326 Kevin Willis | | 89 | | | 89 | | | |
|      #328 Ryan Maurer | | 76 | | | 76 | | | |
|      #325 Jeff Hooks | | 65 | | | 65 | | | |
|      #327 Buddy Zerlock | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #74 WHC ENERGY SVCS. | | 271 | | | 271 | | | |
|      #294 Dalton Jaus | | 80 | | | 80 | | | |
|      #296 JOHN JUSTICE | | 75 | | | 75 | | | |
|      #293 Beau Gervais | | 61 | | | 61 | | | |
|      #295 PAUL GROSSKOPF | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #39 KIRBY SMITH PIPELINE SVCS. | | 269 | | | 269 | | | |
|      #156 Blake Culp | | 81 | | | 81 | | | |
|      #153 Scott Jeter | | 71 | | | 71 | | | |
|      #155 Tom Richards | | 66 | | | 66 | | | |
|      #154 Matt Marino | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #45 QIS 2 | | 266 | | | 266 | | | |
|      #180 Chad Blanchard | | 101 | | | 101 | | | |
|      #179 Jim Hughes | | 91 | | | 91 | | | |
|      #177 Duane McDowell | | 51 | | | 51 | | | |
|      #178 Adam Munoz | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #13 CECO PIPELINE SVCS | | 266 | | | 266 | | | |
|      #52 GHOST CECO | | 86 | | | 86 | | | |
|      #50 Seth Williams | | 73 | | | 73 | | | |
|      #51 Chris Garner | | 57 | | | 57 | | | |
|      #49 BRIAN MILLER | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #33 HGA ENGINEERS | | 266 | | | 266 | | | |
|      #130 Kelly Baker | | 80 | | | 80 | | | |
|      #132 Greg Fitts | | 76 | | | 76 | | | |
|      #131 Michelle Mumme | | 57 | | | 57 | | | |
|      #129 Steve Blackwelder | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #53 SOLAR TURBINES 2 | | 265 | | | 265 | | | |
|      #209 Kevin Frank | | 82 | | | 82 | | | |
|      #212 Trevor Keeney | | 77 | | | 77 | | | |
|      #211 Charlie Castillo | | 72 | | | 72 | | | |
|      #210 FRANCISCO GONZALEZ | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #58 SUNLAND CONSTRUCTION | | 264 | | | 264 | | | |
|      #230 GARY FORD | | 85 | | | 85 | | | |
|      #232 TIM BARRETT | | 84 | | | 84 | | | |
|      #229 Steve Crabtree | | 49 | | | 49 | | | |
|      #231 Bill DeLancy | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #20 CROSS COUNTRY INFRASTRUCTURE SVCS #1 | | 262 | | | 262 | | | |
|      #80 Blaine Maturin | | 91 | | | 91 | | | |
|      #77 Jaime Rodriguez | | 60 | | | 60 | | | |
|      #79 Stoney Mitchell | | 56 | | | 56 | | | |
|      #78 Matt Arcineaux | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #10 BORUSAN MANNESMANN | | 260 | | | 260 | | | |
|      #40 Riley Mabry | | 85 | | | 85 | | | |
|      #37 Bradley Lees | | 72 | | | 72 | | | |
|      #39 Kyle Knox | | 68 | | | 68 | | | |
|      #38 Andy Fox | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #14 CHET MORRISON | | 258 | | | 258 | | | |
|      #56 Mike Marczak | | 72 | | | 72 | | | |
|      #55 Tim Roehrick | | 64 | | | 64 | | | |
|      #54 Chris Kruppa | | 64 | | | 64 | | | |
|      #53 Larry Cooper | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #66 TRC 3 | | 258 | | | 258 | | | |
|      #262 Allen Henderson | | 71 | | | 71 | | | |
|      #264 Brian Kollister | | 70 | | | 70 | | | |
|      #261 GILBERT CANO | | 65 | | | 65 | | | |
|      #263 Keith Moreno | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #9 BLUEWATER CONSTRUCTORS | | 256 | | | 256 | | | |
|      #35 Keith Freeman | | 75 | | | 75 | | | |
|      #33 Scott Jardell | | 66 | | | 66 | | | |
|      #34 Corey Stone | | 58 | | | 58 | | | |
|      #36 PHILLIP BOHANNON | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #21 CROSS COUNTRY INFRASTRUCTURE SVCS #2 | | 254 | | | 254 | | | |
|      #82 Trey McCreary | | 75 | | | 75 | | | |
|      #84 GHOST2 CCI2 | | 71 | | | 71 | | | |
|      #81 Nolan Peters | | 66 | | | 66 | | | |
|      #83 GHOST CCI2 | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #61 GULLETT AND ASSOC. TEAM 1 | | 253 | | | 253 | | | |
|      #242 Kelly Varnado | | 84 | | | 84 | | | |
|      #243 Sean Diamond | | 78 | | | 78 | | | |
|      #244 JAMES WHITE | | 71 | | | 71 | | | |
|      #241 Rick Hoyer | | 20 | | | 20 | | | |
| TEAM #5 BARRILLEAUX PIPELINE #2 | | 253 | | | 253 | | | |
|      #19 STEVE YOUNG | | 81 | | | 81 | | | |
|      #20 BRYAN LUTZ | | 78 | | | 78 | | | |
|      #17 Canaan Barrilleaux | | 55 | | | 55 | | | |
|      #18 Rob Pettus | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #15 CHET MORRISON CONTRACTORS | | 252 | | | 252 | | | |
|      #59 LEONARD JENNINGS | | 88 | | | 88 | | | |
|      #58 David OBrien | | 66 | | | 66 | | | |
|      #60 Randall Vandermeer | | 52 | | | 52 | | | |
|      #57 Patrick Lamb | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #30 GALAXY MIDSTREAM | | 252 | | | 252 | | | |
|      #120 Walter Schield | | 84 | | | 84 | | | |
|      #119 John Lyons | | 63 | | | 63 | | | |
|      #118 Dan Winkler | | 60 | | | 60 | | | |
|      #117 ROBERT WHITE | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #89 YAK MAT | | 249 | | | 249 | | | |
|      #353 Jonathan Watts | | 83 | | | 83 | | | |
|      #356 Ghost GhostYak | | 59 | | | 59 | | | |
|      #354 DERRICK MORGAN | | 54 | | | 54 | | | |
|      #355 Jonnie Hieber | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #83 WOOD #5 | | 247 | | | 247 | | | |
|      #332 Matt Burzynski | | 97 | | | 97 | | | |
|      #330 Alex Parshall | | 63 | | | 63 | | | |
|      #329 Patrick Conklin | | 51 | | | 51 | | | |
|      #331 Luis Rangel | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #36 KEYSTONE ENGINEERING | | 247 | | | 247 | | | |
|      #142 Gary Hodges | | 80 | | | 80 | | | |
|      #141 Erin Webb | | 71 | | | 71 | | | |
|      #143 JASON OLIVER | | 57 | | | 57 | | | |
|      #144 Brent Baldwin | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #24 DISTRIBUTION NOW #2 | | 246 | | | 246 | | | |
|      #93 Clent Rawlinson | | 84 | | | 84 | | | |
|      #94 Jared Payne | | 65 | | | 65 | | | |
|      #95 Carlos Hinojosa | | 59 | | | 59 | | | |
|      #96 Sarah Weir | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #71 UNIVERSALPEGASUS 2 | | 243 | | | 243 | | | |
|      #283 David Sztroin | | 87 | | | 87 | | | |
|      #282 Tyler Baldauf | | 77 | | | 77 | | | |
|      #281 Brit Whitman | | 48 | | | 48 | | | |
|      #284 Andrew Dubiski | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #68 TROY CONSTRUCTION 2 | | 241 | | | 241 | | | |
|      #270 ALTON FISHER | | 74 | | | 74 | | | |
|      #269 Jason Woodell | | 72 | | | 72 | | | |
|      #272 VICTOR ELIZONDO | | 48 | | | 48 | | | |
|      #271 Brian OHiggins | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #29 ENSITEUSA | | 239 | | | 239 | | | |
|      #114 Noe Lopez | | 81 | | | 81 | | | |
|      #115 Josh Gugenhiem | | 71 | | | 71 | | | |
|      #113 Kim Braswell | | 49 | | | 49 | | | |
|      #116 Doyle Arrender | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #88 WORLDWIDE MACHINERY | | 239 | | | 239 | | | |
|      #352 Ghost GhostWorldwide | | 64 | | | 64 | | | |
|      #351 Jon Austin | | 62 | | | 62 | | | |
|      #349 CHRIS WILSON | | 61 | | | 61 | | | |
|      #350 Powell Jordan | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #54 SOLAR TURBINES 3 | | 236 | | | 236 | | | |
|      #213 Randy Carroll | | 72 | | | 72 | | | |
|      #214 John Fortier | | 65 | | | 65 | | | |
|      #216 Matt Carr | | 63 | | | 63 | | | |
|      #215 Kenneth Skweres | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #11 CAM #1 | | 234 | | | 234 | | | |
|      #41 Jeff Crofton | | 77 | | | 77 | | | |
|      #43 Paige Stokley | | 64 | | | 64 | | | |
|      #42 Kevin CAM1 | | 50 | | | 50 | | | |
|      #44 Aaron Dejoia | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #86 WOOD #8 | | 228 | | | 228 | | | |
|      #342 ROLAND CURRY | | 71 | | | 71 | | | |
|      #344 Andy Gust | | 68 | | | 68 | | | |
|      #341 Cory Rivenburgh | | 64 | | | 64 | | | |
|      #343 Ashley Zammit | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #18 COMPASS CREEK CONSULTING | | 226 | | | 226 | | | |
|      #70 Gary Fruge | | 77 | | | 77 | | | |
|      #69 Robby Erwin | | 57 | | | 57 | | | |
|      #72 Justin Prasatik | | 53 | | | 53 | | | |
|      #71 Shane Hartt | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #77 WHITENTON GRP. | | 224 | | | 224 | | | |
|      #308 Mike Souliere | | 85 | | | 85 | | | |
|      #307 SAM YOUNG | | 56 | | | 56 | | | |
|      #306 Heidi Painter | | 47 | | | 47 | | | |
|      #305 Scott Jecker | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #75 WHC ENERGY SVCS. 2 | | 224 | | | 224 | | | |
|      #297 Lynn Fournet | | 73 | | | 73 | | | |
|      #300 Eric Bazaluda | | 66 | | | 66 | | | |
|      #298 KEVIN FOX | | 60 | | | 60 | | | |
|      #299 Jared Manuel | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #69 UNITED PIPING | | 214 | | | 214 | | | |
|      #273 Brent Straub | | 68 | | | 68 | | | |
|      #274 Mel Olson | | 58 | | | 58 | | | |
|      #276 Ghost GhostUnitedPiping | | 50 | | | 50 | | | |
|      #275 Tommy Epps | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #26 DL AND PS ENERGY #1 | | 208 | | | 208 | | | |
|      #101 Bradley Kreg | | 71 | | | 71 | | | |
|      #104 Alex Oey | | 53 | | | 53 | | | |
|      #102 MICHAEL STARNES | | 43 | | | 43 | | | |
|      #103 Ismael Martinez | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #62 PROGRESSIVE PIPELINE | | 204 | | | 204 | | | |
|      #248 Ed Hesko | | 63 | | | 63 | | | |
|      #247 Ghost Progressive Pipeline | | 49 | | | 49 | | | |
|      #246 Blaine Pritchett | | 47 | | | 47 | | | |
|      #245 Stephen Hollingsworth | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #56 SPIRIT ENVIRONMENTAL | | 199 | | | 199 | | | |
|      #221 ROBERT OSBORN | | 71 | | | 71 | | | |
|      #222 Larry Darcy | | 59 | | | 59 | | | |
|      #223 AJ DeLeon | | 51 | | | 51 | | | |
|      #224 Becky Woole | | 18 | | | 18 | | | |
| TEAM #85 WOOD #7 | | 199 | | | 199 | | | |
|      #338 Brian Lacy | | 63 | | | 63 | | | |
|      #339 Marcel Brobbel | | 53 | | | 53 | | | |
|      #337 Mark Netzel | | 47 | | | 47 | | | |
|      #340 John Tucker | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #79 WOOD #1 | | 192 | | | 192 | | | |
|      #313 DAVID CARPENTER | | 87 | | | 87 | | | |
|      #314 Rembert Gomez | | 39 | | | 39 | | | |
|      #316 Nick Giordano | | 36 | | | 36 | | | |
|      #315 BILL HALL | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #25 GULLETT AND ASSOC. #2 | | 192 | | | 192 | | | |
|      #99 Trevor Tinkle | | 74 | | | 74 | | | |
|      #100 Benito Salinas | | 46 | | | 46 | | | |
|      #97 Ray Burnett | | 46 | | | 46 | | | |
|      #98 Dan Fahey | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #42 PRIME ENERGY SVCS. | | 186 | | | 186 | | | |
|      #167 Jon Lohmann | | 71 | | | 71 | | | |
|      #165 JEFF VANCE | | 57 | | | 57 | | | |
|      #168 Scott Lohr | | 31 | | | 31 | | | |
|      #166 Richard Lozano | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #81 WOOD #3 | | 181 | | | 181 | | | |
|      #322 Chris Bolwerk | | 61 | | | 61 | | | |
|      #321 Greg Tuckwood | | 43 | | | 43 | | | |
|      #323 Mark Simonsen | | 40 | | | 40 | | | |
|      #324 Rob Caza | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #38 KINDER MORGAN #2 | | 181 | | | 181 | | | |
|      #152 Marlene Hay | | 52 | | | 52 | | | |
|      #149 Brian Kostef | | 48 | | | 48 | | | |
|      #151 Warren Schroeder | | 46 | | | 46 | | | |
|      #150 Jeremy Merrell | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #1 HOUSTON PIPE BENDERS | | 174 | | | 174 | | | |
|      #3 Blake Lang | | 58 | | | 58 | | | |
|      #4 Orval Williams | | 45 | | | 45 | | | |
|      #1 Walter Duke | | 42 | | | 42 | | | |
|      #2 Shawn Yaryan | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #37 KINDER MORGAN #1 | | 154 | | | 154 | | | |
|      #148 JOHN KLEIN | | 77 | | | 77 | | | |
|      #147 Clint Moser | | 41 | | | 41 | | | |
|      #146 EMILY RUSSELL | | 34 | | | 34 | | | |
|      #145 GEORGE KARMOUKOS | | 2 | | | 2 | | | |
| TEAM #31 GULF INTERSTATE FIELD SVCS #1 | | 153 | | | 153 | | | |
|      #121 Kyle Barnard | | 61 | | | 61 | | | |
|      #122 Tony Nelson | | 45 | | | 45 | | | |
|      #123 Diego Aguirre | | 37 | | | 37 | | | |
|      #124 Ghost GhostGIFS | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #87 WOOD #9 | | 150 | | | 150 | | | |
|      #345 Dan Poulson | | 71 | | | 71 | | | |
|      #347 Victor Espino | | 43 | | | 43 | | | |
|      #348 Richard DeLaHaya | | 30 | | | 30 | | | |
|      #346 Wade Pridgeton | | 6 | | | 6 | | | |
| TEAM #49 ROONEY ENGINEERING | | 125 | | | 125 | | | |
|      #195 JAMES BROWN | | 62 | | | 62 | | | |
|      #193 GREG DOWNS | | 33 | | | 33 | | | |
|      #194 DJ Joh | | 28 | | | 28 | | | |
|      #196 GHOST Rooney | | 2 | | | 2 | | | |
| TEAM #51 SIEMENS INDUSTRY | | 4 | | | 4 | | | |
|      #204 Joaquin Iraheta | | 1 | | | 1 | | | |
|      #203 Ben Goldston | | 1 | | | 1 | | | |
|      #202 Jason McKinley | | 1 | | | 1 | | | |
|      #201 David Atwood | | 1 | | | 1 | | | |