| Main Event | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #2 GOLTEN MARINE | | 357 | | | 357 | | | |
|      #6 MARK EVANS | | 83 | | | 83 | | | |
|      #7 Joel Barker | | 76 | | | 76 | | | |
|      #9 Royce Clutter | | 75 | | | 75 | | | |
|      #10 Chris Caleford | | 67 | | | 67 | | | |
|      #8 Jose Rueda | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #5 GULF COPPER AND MANUFACTURING | | 349 | | | 349 | | | |
|      #21 STUART SMITH | | 80 | | | 80 | | | |
|      #22 DANNY SEAL | | 78 | | | 78 | | | |
|      #24 TIM MURPHY | | 72 | | | 72 | | | |
|      #23 Chuck Cooper | | 63 | | | 63 | | | |
|      #25 John Blackmon | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #6 ISS INCHCAPE | | 339 | | | 339 | | | |
|      #26 Ryan Junewicz | | 90 | | | 90 | | | |
|      #29 GHOST | | 75 | | | 75 | | | |
|      #30 GHOST | | 61 | | | 61 | | | |
|      #28 GLENN FOSTER | | 57 | | | 57 | | | |
|      #27 Jeremy Johnson | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #7 TEXANA WASTE | | 329 | | | 329 | | | |
|      #33 Thompson Ware | | 80 | | | 80 | | | |
|      #34 Josh Vann | | 76 | | | 76 | | | |
|      #31 Brendan Hoffman | | 75 | | | 75 | | | |
|      #32 Brian Ruggiano | | 75 | | | 75 | | | |
|      #35 Ethan Fitzgerald | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #1 STANLEY PARTS | | 316 | | | 316 | | | |
|      #1 JAMES MOORE | | 87 | | | 87 | | | |
|      #5 Steve Reeves | | 66 | | | 66 | | | |
|      #4 Ralph Renfro | | 59 | | | 59 | | | |
|      #2 SID GUILLOT | | 55 | | | 55 | | | |
|      #3 PAUL SOPER | | 49 | | | 49 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #10 BLUDWORTH MARINE | | 310 | | | 310 | | | |
|      #47 Leonard Eitelbach | | 76 | | | 76 | | | |
|      #48 Richard Bludworth | | 67 | | | 67 | | | |
|      #49 Eric Frank | | 64 | | | 64 | | | |
|      #46 Nick Fuller | | 58 | | | 58 | | | |
|      #50 Nellie Elder | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #4 LABORDE PRODUCTS | | 305 | | | 305 | | | |
|      #16 Trace Laborde | | 81 | | | 81 | | | |
|      #19 GHOST | | 63 | | | 63 | | | |
|      #17 Michael SoRelle | | 62 | | | 62 | | | |
|      #20 Daniel Sorelle | | 54 | | | 54 | | | |
|      #18 Ghost | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #9 DELTA ENVIRONMENTAL | | 297 | | | 297 | | | |
|      #45 Claus Clement | | 79 | | | 79 | | | |
|      #41 Judson Horry | | 79 | | | 79 | | | |
|      #42 Mike Flood | | 64 | | | 64 | | | |
|      #43 Henrik Nielsen | | 52 | | | 52 | | | |
|      #44 Matthew Head | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #3 JOHN BLUDWORTH SHIPYARD | | 279 | | | 279 | | | |
|      #15 GHOST | | 80 | | | 80 | | | |
|      #12 B.J. McKinney | | 63 | | | 63 | | | |
|      #14 Oza Fuller | | 49 | | | 49 | | | |
|      #11 Gasper DAnna | | 45 | | | 45 | | | |
|      #13 Matt Kearns | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #8 TEXANA WASTE 2 | | 262 | | | 262 | | | |
|      #39 Ryan Berry | | 75 | | | 75 | | | |
|      #40 Craig Crawford | | 67 | | | 67 | | | |
|      #38 Jennifer Conner | | 54 | | | 54 | | | |
|      #37 Amanda Yokem | | 42 | | | 42 | | | |
|      #36 Ashley Zelesnikar | | 24 | | | 24 | | | |