| Main Event | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #27 JEFF BIRMINGHAM | | 308 | | | 308 | | | |
|      #108 Drake Davis | | 78 | | | 78 | | | |
|      #105 Jeff Birmingham | | 78 | | | 78 | | | |
|      #107 DANNY DAVIS | | 76 | | | 76 | | | |
|      #106 JEFF SIZEMORE | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #23 INDIVIDUALS | | 296 | | | 296 | | | |
|      #91 STEVE CRAWFORD | | 78 | | | 78 | | | |
|      #92 Gary Anglin | | 74 | | | 74 | | | |
|      #90 Amanda Cameron | | 73 | | | 73 | | | |
|      #89 DUSTIN LABAT | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #26 THE BREAKERS | | 279 | | | 279 | | | |
|      #103 Fred Meyer | | 75 | | | 75 | | | |
|      #101 NEAL WADE | | 73 | | | 73 | | | |
|      #104 SAM MCHARD | | 66 | | | 66 | | | |
|      #102 Bert Magill | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #21 FAIRMONT SANTROL | | 277 | | | 277 | | | |
|      #81 Bill Mann | | 77 | | | 77 | | | |
|      #84 Ghost Ghost | | 71 | | | 71 | | | |
|      #83 Lucas Moss | | 66 | | | 66 | | | |
|      #82 JEFF LONG | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #10 WHITE OAK ENERGY | | 273 | | | 273 | | | |
|      #38 SCOTTY STROUD | | 72 | | | 72 | | | |
|      #40 Mike Miller | | 68 | | | 68 | | | |
|      #39 RICHARD MOORE | | 67 | | | 67 | | | |
|      #37 ALVIN SCHUCHERT | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #33 EOT | | 264 | | | 264 | | | |
|      #132 LONNIE REYNOLDS | | 77 | | | 77 | | | |
|      #131 Blake Cromalite | | 71 | | | 71 | | | |
|      #130 Bobby McMillian | | 64 | | | 64 | | | |
|      #129 Nick Briscoe | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #5 TRINITY OAKS TEAM | | 255 | | | 255 | | | |
|      #17 CHRIS RAMOS | | 77 | | | 77 | | | |
|      #18 Mark Kuhn | | 64 | | | 64 | | | |
|      #20 Matt Pyle | | 58 | | | 58 | | | |
|      #19 BRIAN THOMPSON | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #31 ED HOFFPAUIR | | 253 | | | 253 | | | |
|      #122 Don Ellis | | 66 | | | 66 | | | |
|      #121 Ed Hoffpauir | | 66 | | | 66 | | | |
|      #124 Ryan Bowland | | 63 | | | 63 | | | |
|      #123 Doug Thacker | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #12 IDEAL ROOFING | | 244 | | | 244 | | | |
|      #45 Jim Hardwick II | | 78 | | | 78 | | | |
|      #46 Jim Hardwick III | | 62 | | | 62 | | | |
|      #48 Eric Finn | | 57 | | | 57 | | | |
|      #47 A.C. Coulter | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #19 DUCK BUSTERS | | 239 | | | 239 | | | |
|      #73 TOM FORD | | 76 | | | 76 | | | |
|      #76 Keith Kogler | | 59 | | | 59 | | | |
|      #74 Mark Vanness | | 54 | | | 54 | | | |
|      #75 Rick Benavides | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #24 EXTRA | | 238 | | | 238 | | | |
|      #96 ROBERT GUICE | | 71 | | | 71 | | | |
|      #95 DOUG PARKER | | 69 | | | 69 | | | |
|      #94 Ghost Ghost | | 59 | | | 59 | | | |
|      #93 Todd Folse | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #15 SUPPORTERS OF TRINITY OAKS | | 233 | | | 233 | | | |
|      #60 Larry Wilkinson | | 69 | | | 69 | | | |
|      #57 Kirk Templin | | 65 | | | 65 | | | |
|      #59 Bryan Hash | | 55 | | | 55 | | | |
|      #58 Andrew Huebner | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #14 PLATNIUM CHMICALS | | 229 | | | 229 | | | |
|      #55 Coby Bergeron | | 67 | | | 67 | | | |
|      #53 Ladd Naquin | | 60 | | | 60 | | | |
|      #56 Rusy Hill | | 51 | | | 51 | | | |
|      #54 Danny Garner | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #29 SAGE SURFACES | | 225 | | | 225 | | | |
|      #115 Gus Pinsoneault | | 69 | | | 69 | | | |
|      #116 Toby Leadbetter | | 60 | | | 60 | | | |
|      #114 Michael Gaska | | 49 | | | 49 | | | |
|      #113 Terry Redell | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #1 IMPACT A HERO | | 221 | | | 221 | | | |
|      #4 Dale Gargrave | | 64 | | | 64 | | | |
|      #1 Jay Shaw | | 62 | | | 62 | | | |
|      #3 Eric Dawson | | 51 | | | 51 | | | |
|      #2 KEVIN WOODS | | 44 | | | 44 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #16 COLONIAL LIFE | | 217 | | | 217 | | | |
|      #64 RICARDO LONGORIA | | 62 | | | 62 | | | |
|      #61 Tom Snyder | | 57 | | | 57 | | | |
|      #62 Roger Schmidt | | 53 | | | 53 | | | |
|      #63 Britt Longoria | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #25 TEAM APEX | | 217 | | | 217 | | | |
|      #100 Ghost Ghost | | 61 | | | 61 | | | |
|      #99 Kellan Lewis | | 58 | | | 58 | | | |
|      #98 Kallen Kauk | | 49 | | | 49 | | | |
|      #97 JOSEPH DOYLE | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #20 WPA TEAM #1 | | 213 | | | 213 | | | |
|      #78 DAVID BELL | | 66 | | | 66 | | | |
|      #77 Tye Neilson | | 57 | | | 57 | | | |
|      #79 Chris Prejean | | 55 | | | 55 | | | |
|      #80 Bill Wong | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #17 SIGNTEX OUTDOOR | | 211 | | | 211 | | | |
|      #65 Cole Field | | 63 | | | 63 | | | |
|      #68 Cody Green | | 60 | | | 60 | | | |
|      #67 DYLAN THOMPSON | | 47 | | | 47 | | | |
|      #66 Colton Walker | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #32 STEPHEN ST. MARTIN | | 208 | | | 208 | | | |
|      #127 Ron Dischler | | 68 | | | 68 | | | |
|      #125 STEPHEN ST. MARTIN | | 64 | | | 64 | | | |
|      #128 Ghost Ghost | | 49 | | | 49 | | | |
|      #126 SHARON MASSEY | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #28 RICK TATE | | 208 | | | 208 | | | |
|      #112 Ghost Ghost | | 64 | | | 64 | | | |
|      #111 RYAN STEGALL | | 59 | | | 59 | | | |
|      #110 Rubin Roman | | 52 | | | 52 | | | |
|      #109 Rick Tate | | 33 | | | 33 | | | |
| TEAM #4 TEAM AWATT | | 196 | | | 196 | | | |
|      #14 ANTHONY RODRIGUEZ | | 56 | | | 56 | | | |
|      #16 Hans Goss | | 52 | | | 52 | | | |
|      #13 Andy Medrano | | 45 | | | 45 | | | |
|      #15 Rich Walters | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #8 RANDOLPH HULFORD | | 190 | | | 190 | | | |
|      #31 Bill Schnefflow | | 59 | | | 59 | | | |
|      #29 Randolph Hulford | | 56 | | | 56 | | | |
|      #32 DJ Seidel | | 55 | | | 55 | | | |
|      #30 Hank Alston | | 20 | | | 20 | | | |
| TEAM #30 CAMERAS ONSITE | | 188 | | | 188 | | | |
|      #118 Tkay Garrett | | 73 | | | 73 | | | |
|      #120 Luke Field | | 40 | | | 40 | | | |
|      #119 NICK THOMPSON | | 38 | | | 38 | | | |
|      #117 Jeff Enlow | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #2 IMPACT A HERO #2 | | 167 | | | 167 | | | |
|      #8 Eric Morante | | 54 | | | 54 | | | |
|      #6 Will Allard | | 53 | | | 53 | | | |
|      #7 Steve Jimenez | | 37 | | | 37 | | | |
|      #5 Maggie Peterson | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #18 UNUM | | 165 | | | 165 | | | |
|      #69 Spencer McIntyre | | 62 | | | 62 | | | |
|      #70 Lee Stokes | | 52 | | | 52 | | | |
|      #72 Kristen Foteh | | 32 | | | 32 | | | |
|      #71 Christine Sheffield | | 19 | | | 19 | | | |
| TEAM #6 RYAN STEGALL | | 163 | | | 163 | | | |
|      #24 Paul Cravey | | 45 | | | 45 | | | |
|      #22 Lynn Stegall | | 41 | | | 41 | | | |
|      #21 Ghost Ghost | | 41 | | | 41 | | | |
|      #23 Jeff Gilbert | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #22 DANIEL BRYANT | | 157 | | | 157 | | | |
|      #87 Ghost Ghost | | 45 | | | 45 | | | |
|      #85 DANIEL BRYANT | | 45 | | | 45 | | | |
|      #88 Kasey Klimitchek | | 36 | | | 36 | | | |
|      #86 Rhegean Bryant | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #11 LACY HUDSON | | 143 | | | 143 | | | |
|      #42 Joe Farrugia | | 53 | | | 53 | | | |
|      #43 Jacob Putto | | 47 | | | 47 | | | |
|      #44 Morgan Bruce | | 24 | | | 24 | | | |
|      #41 Lacy Hudson | | 19 | | | 19 | | | |
| TEAM #7 TSC ENVIRONMENTAL | | 138 | | | 138 | | | |
|      #28 Kent Gerdsen | | 54 | | | 54 | | | |
|      #25 Joseph Martinez | | 33 | | | 33 | | | |
|      #27 Jason Gaddell | | 29 | | | 29 | | | |
|      #26 Carlos Guardiola | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #3 LONE STAR VETERANS ASSOC. | | 117 | | | 117 | | | |
|      #10 Mike Gutierrez | | 45 | | | 45 | | | |
|      #9 Lauren Gore | | 39 | | | 39 | | | |
|      #12 John Spike Garcia | | 20 | | | 20 | | | |
|      #11 Carlis Miller | | 13 | | | 13 | | | |
| TEAM #9 ENTERPRISE PRODUCTS | | 0 | | | 0 | | | |
|      #36 | | 0 | | | | | | |
|      #35 | | 0 | | | | | | |
|      #34 | | 0 | | | | | | |
|      #33 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #13 MATTHEW D OREN | | 0 | | | 0 | | | |
|      #52 | | 0 | | | | | | |
|      #51 | | 0 | | | | | | |
|      #50 | | 0 | | | | | | |
|      #49 | | 0 | | | | | | |