| Main Event | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #29 NEEDVILLE FFA 3 | | 421 | | | 421 | | | |
|      #144 MASON MAUS | | 97 | | | 97 | | | |
|      #143 Hunter Buell | | 95 | | | 95 | | | |
|      #145 Trenton Smith | | 78 | | | 78 | | | |
|      #141 Garrett Rister | | 77 | | | 77 | | | |
|      #142 Alex Shepard | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #2 LEGACY FORD | | 402 | | | 402 | | | |
|      #10 MICHAEL VILLAR | | 101 | | | 101 | | | |
|      #6 Ron Ewer | | 101 | | | 101 | | | |
|      #9 Ed Arrighi | | 100 | | | 100 | | | |
|      #8 Ron Ingles | | 100 | | | 100 | | | |
|      #7 Larry Coomer | | 0 | | | | | | |
| TEAM #26 STATION X GROUP X | | 375 | | | 375 | | | |
|      #128 Sean Wilcheck | | 100 | | | 100 | | | |
|      #127 Conner Smock | | 97 | | | 97 | | | |
|      #129 Dason Wilcheck | | 93 | | | 93 | | | |
|      #126 Brooklyn Norwood | | 85 | | | 85 | | | |
|      #130 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #22 STATION #11 GROUP A | | 369 | | | 369 | | | |
|      #107 AUSTIN KIEMSTEADT | | 100 | | | 100 | | | |
|      #106 Blake Bajjali | | 92 | | | 92 | | | |
|      #108 HUNTER KIEMSTEADT | | 92 | | | 92 | | | |
|      #109 Cameron Ewer | | 85 | | | 85 | | | |
|      #110 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #6 HOUSTON SAFARI CLUB/ANDERSON | | 363 | | | 363 | | | |
|      #29 DYLAN ANDERSON | | 96 | | | 96 | | | |
|      #28 Costa Bajjali | | 91 | | | 91 | | | |
|      #26 BRYAN ANDERSON | | 88 | | | 88 | | | |
|      #27 BILL LONG | | 88 | | | 88 | | | |
|      #30 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #27 NEEDVILLE FFA 1 | | 362 | | | 362 | | | |
|      #131 Landon Stratman | | 97 | | | 97 | | | |
|      #133 Jacob Rohde | | 94 | | | 94 | | | |
|      #132 Jacob Rhodes | | 86 | | | 86 | | | |
|      #134 Tyler Rodgers | | 85 | | | 85 | | | |
|      #135 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #11 WCA | | 359 | | | 359 | | | |
|      #54 Jason Saunders | | 82 | | | 82 | | | |
|      #53 Mark Spencer | | 77 | | | 77 | | | |
|      #55 Robert Bartee | | 74 | | | 74 | | | |
|      #51 Marcos Elizondo | | 72 | | | 72 | | | |
|      #52 Dianna Cervantes | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #23 STATION #11 GROUP B | | 358 | | | 358 | | | |
|      #113 John Bajor | | 96 | | | 96 | | | |
|      #112 JAKE MOON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #114 Luke Zylicz | | 88 | | | 88 | | | |
|      #111 Austin Norris | | 85 | | | 85 | | | |
|      #115 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #31 COLUMBIA FFA | | 356 | | | 356 | | | |
|      #151 Will Black | | 94 | | | 94 | | | |
|      #154 Ashlynn Cartmill | | 93 | | | 93 | | | |
|      #152 JAMES COPELAND | | 88 | | | 88 | | | |
|      #153 Emma Golightly | | 81 | | | 81 | | | |
|      #155 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #3 SOUTHEAST FIRE PROTECTION | | 337 | | | 337 | | | |
|      #12 Craig Bateman | | 90 | | | 90 | | | |
|      #11 Dwight Bateman | | 86 | | | 86 | | | |
|      #14 Eric Bateman | | 84 | | | 84 | | | |
|      #13 Chip Bateman | | 77 | | | 77 | | | |
|      #15 | | 0 | | | | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #20 STATION #10 GROUP A | | 335 | | | 335 | | | |
|      #98 JUSTIN NAPIER | | 99 | | | 99 | | | |
|      #99 Nicholas Taylor | | 85 | | | 85 | | | |
|      #96 Brian Sullivan | | 77 | | | 77 | | | |
|      #97 Adam Sullivan | | 74 | | | 74 | | | |
|      #100 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #25 KEYSTONE CONCRETE | | 327 | | | 327 | | | |
|      #122 JOHN PERKINS | | 89 | | | 89 | | | |
|      #123 JR Towels | | 87 | | | 87 | | | |
|      #121 Tom Ward | | 77 | | | 77 | | | |
|      #124 Ron Colemberger | | 74 | | | 74 | | | |
|      #125 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #30 TEXAS CITY | | 323 | | | 323 | | | |
|      #146 Thomas Frohne | | 92 | | | 92 | | | |
|      #147 Rustin Herra | | 91 | | | 91 | | | |
|      #148 Bo Steber | | 74 | | | 74 | | | |
|      #149 Hunter Frankavic | | 66 | | | 66 | | | |
|      #150 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #7 RIDGEPOINT 1 | | 318 | | | 318 | | | |
|      #34 TYLER JOHNSON | | 91 | | | 91 | | | |
|      #31 Abbey Petru | | 84 | | | 84 | | | |
|      #33 CHELSEA BAJJALI | | 75 | | | 75 | | | |
|      #32 Lauren Czarlinsky | | 68 | | | 68 | | | |
|      #35 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #28 NEEDVILLE FFA 2 | | 316 | | | 316 | | | |
|      #137 Colton Pierce | | 88 | | | 88 | | | |
|      #139 Kasi Schneider | | 87 | | | 87 | | | |
|      #136 JUSTUFER RAYBION | | 79 | | | 79 | | | |
|      #138 Crystal Horner | | 62 | | | 62 | | | |
|      #140 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #12 MC DONOUGH | | 316 | | | 316 | | | |
|      #59 GARRETT HUDSON | | 84 | | | 84 | | | |
|      #56 Ghost Ghost | | 81 | | | 81 | | | |
|      #57 Kyle Esteb | | 76 | | | 76 | | | |
|      #58 BRIAN LAMONT | | 75 | | | 75 | | | |
|      #60 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #8 KEYSCAPE | | 315 | | | 315 | | | |
|      #39 Jack Fitzgerald | | 88 | | | 88 | | | |
|      #37 Kirk Folkerts | | 85 | | | 85 | | | |
|      #38 KYLE MILLER | | 76 | | | 76 | | | |
|      #36 Brian Peterson | | 66 | | | 66 | | | |
|      #40 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #24 STATION #12 GROUP A | | 308 | | | 308 | | | |
|      #117 Michael Sengele | | 83 | | | 83 | | | |
|      #118 Megan Trevino | | 82 | | | 82 | | | |
|      #119 Chris Vogt | | 81 | | | 81 | | | |
|      #116 Gabby Scott | | 62 | | | 62 | | | |
|      #120 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #9 EARTHCAREMANAGMENT | | 296 | | | 296 | | | |
|      #41 Brent Abshire | | 79 | | | 79 | | | |
|      #44 David Carroll | | 75 | | | 75 | | | |
|      #43 Ghost Ghost | | 72 | | | 72 | | | |
|      #42 Holden Abshire | | 70 | | | 70 | | | |
|      #45 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #5 STEEL FAB | | 288 | | | 288 | | | |
|      #21 Justin Stanley | | 85 | | | 85 | | | |
|      #24 Wes Schmidt | | 76 | | | 76 | | | |
|      #23 Scott Motal | | 73 | | | 73 | | | |
|      #22 Mark Cantu | | 54 | | | 54 | | | |
|      #25 | | 0 | | | | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #4 HI-TECH ELECTRIC | | 287 | | | 287 | | | |
|      #16 Sean Booher | | 83 | | | 83 | | | |
|      #18 Shawn Rowlan | | 73 | | | 73 | | | |
|      #17 Tuck Rowlan | | 71 | | | 71 | | | |
|      #19 Barrett McMercherty | | 60 | | | 60 | | | |
|      #20 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #17 CURRENT LIGHTING SOLUCTIONS | | 271 | | | 271 | | | |
|      #81 Lee Ditta | | 75 | | | 75 | | | |
|      #83 WAYNE HARNER | | 73 | | | 73 | | | |
|      #82 John Sweedlow | | 62 | | | 62 | | | |
|      #84 Gray McCracken | | 61 | | | 61 | | | |
|      #85 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #1 ZYLICZ | | 250 | | | 250 | | | |
|      #1 Lohn Zylicz | | 82 | | | 82 | | | |
|      #2 Larry Zylicz | | 76 | | | 76 | | | |
|      #3 Zack Zylicz | | 62 | | | 62 | | | |
|      #4 Walker Anderson | | 30 | | | 30 | | | |
|      #5 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #19 STATION #9 GROUP B | | 231 | | | 231 | | | |
|      #92 Wyn Norris | | 92 | | | 92 | | | |
|      #91 Joe Wells | | 53 | | | 53 | | | |
|      #94 Frank DiPuma | | 53 | | | 53 | | | |
|      #93 Hunter Norris | | 33 | | | 33 | | | |
|      #95 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #14 R AND M PAINTING | | 227 | | | 227 | | | |
|      #69 ROBERT WEBER | | 68 | | | 68 | | | |
|      #67 Larry Wriborg | | 67 | | | 67 | | | |
|      #66 Billy Barker | | 51 | | | 51 | | | |
|      #68 Kevin Deusterhoft | | 41 | | | 41 | | | |
|      #70 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #21 STATION #10 GROUP B | | 226 | | | 226 | | | |
|      #101 Megan Nuemberg | | 83 | | | 83 | | | |
|      #103 Todd Covart | | 83 | | | 83 | | | |
|      #102 Taylor McDaniel | | 60 | | | 60 | | | |
|      #105 | | 0 | | | | | | |
|      #104 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #18 FLOOR COVERINGS | | 184 | | | 184 | | | |
|      #88 Joe Esch | | 84 | | | 84 | | | |
|      #89 Grant Esch | | 81 | | | 81 | | | |
|      #86 JD Willey | | 17 | | | 17 | | | |
|      #87 Hayden Willey | | 2 | | | 2 | | | |
|      #90 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #15 DSI | | 42 | | | 42 | | | |
|      #72 Chris Dunham | | 25 | | | 25 | | | |
|      #71 Frank Sortelli | | 17 | | | 17 | | | |
|      #75 | | 0 | | | | | | |
|      #74 | | 0 | | | | | | |
|      #73 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #16 HERITAGE JEWELRY AND LOAN | | 0 | | | 0 | | | |
|      #80 | | 0 | | | | | | |
|      #76 | | 0 | | | | | | |
|      #79 | | 0 | | | | | | |
|      #78 | | 0 | | | | | | |
|      #77 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #10 MAREK | | 0 | | | 0 | | | |
|      #50 | | 0 | | | | | | |
|      #46 | | 0 | | | | | | |
|      #49 | | 0 | | | | | | |
|      #48 | | 0 | | | | | | |
|      #47 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #13 BOSWORTH | | 0 | | | 0 | | | |
|      #65 | | 0 | | | | | | |
|      #61 | | 0 | | | | | | |
|      #64 | | 0 | | | | | | |
|      #63 | | 0 | | | | | | |
|      #62 | | 0 | | | | | | |