| Afternoon Flight | | Total | |
| TEAM #103 COMAL ENERGY SERVICES L.P. | | 365 | | | 365 | | | |
|      #411 TYLER WOERNER | | 95 | | | 95 | | | |
|      #410 MIKE WOERNER | | 92 | | | 92 | | | |
|      #409 Craig Zeringue | | 90 | | | 90 | | | |
|      #412 David Chandler | | 88 | | | 88 | | | |
| TEAM #149 MICHAEL BAKER INTERNATIONAL | | 357 | | | 357 | | | |
|      #594 Sammyt Solis | | 96 | | | 96 | | | |
|      #593 Daniel Simpson | | 91 | | | 91 | | | |
|      #595 Larry Ashley | | 90 | | | 90 | | | |
|      #596 Corey Wilder | | 80 | | | 80 | | | |
| TEAM #120 MPH INC. #3 | | 342 | | | 342 | | | |
|      #479 John Renken | | 95 | | | 95 | | | |
|      #480 Nick Dupuis | | 89 | | | 89 | | | |
|      #477 CAMERON HOWELL | | 84 | | | 84 | | | |
|      #478 MARK THOMAS | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #145 TERRACON | | 337 | | | 337 | | | |
|      #577 JOHN JUENGER | | 93 | | | 93 | | | |
|      #579 JEFF CANNON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #580 Scott Marr | | 81 | | | 81 | | | |
|      #578 Todd Swoboda | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #105 ENCOMPASS ENERGY SERVICES 2 | | 334 | | | 334 | | | |
|      #420 Lloyd Wheeles | | 90 | | | 90 | | | |
|      #419 Tim Roehrick | | 85 | | | 85 | | | |
|      #418 West Hickham | | 81 | | | 81 | | | |
|      #417 Amanda Carter | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #131 PIPELINE EQUIPMENT | | 328 | | | 328 | | | |
|      #521 DUANE ELLIS | | 95 | | | 95 | | | |
|      #523 Bill Fischer | | 90 | | | 90 | | | |
|      #524 Mark Wuollet | | 80 | | | 80 | | | |
|      #522 Carri Wallis | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #118 MPH INC. #1 | | 320 | | | 320 | | | |
|      #470 Marcus Tausend | | 90 | | | 90 | | | |
|      #472 Darwin White | | 87 | | | 87 | | | |
|      #471 Dan Bowen | | 82 | | | 82 | | | |
|      #469 John Hickman | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #133 PSS | | 319 | | | 319 | | | |
|      #531 Russell Graves | | 85 | | | 85 | | | |
|      #529 Jay Cartwright | | 83 | | | 83 | | | |
|      #532 Ghost PSS | | 76 | | | 76 | | | |
|      #530 David Hammes | | 75 | | | 75 | | | |
| TEAM #129 NORTHERN PUMP | | 315 | | | 315 | | | |
|      #514 JOHN WARNER | | 93 | | | 93 | | | |
|      #515 August Bellow | | 85 | | | 85 | | | |
|      #516 Brad Bulenak | | 75 | | | 75 | | | |
|      #513 JAMES BROWN | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #106 ENSITEUSA | | 308 | | | 308 | | | |
|      #422 MIKE FINCH | | 94 | | | 94 | | | |
|      #421 John Conman | | 86 | | | 86 | | | |
|      #424 Guillermo Suarez | | 66 | | | 66 | | | |
|      #423 Guillermo Suarez | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #93 AUDUBON COMPANIES #3 | | 307 | | | 307 | | | |
|      #371 PATRICK DAVID | | 90 | | | 90 | | | |
|      #369 Ryan Lovell | | 82 | | | 82 | | | |
|      #370 Todd Masterson | | 79 | | | 79 | | | |
|      #372 Butch Taggert | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #89 BLACKHAWK CONSTRUCTION #1 | | 302 | | | 302 | | | |
|      #355 Kyler Higerd | | 87 | | | 87 | | | |
|      #356 Robert Putney | | 79 | | | 79 | | | |
|      #354 Jon Chang | | 71 | | | 71 | | | |
|      #353 Phillip Kim | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #100 BOAR PIPELINE SUPPLY | | 297 | | | 297 | | | |
|      #398 Stuart Musslewhite | | 85 | | | 85 | | | |
|      #400 Josh Flowers | | 80 | | | 80 | | | |
|      #399 Stoney Mitchell | | 67 | | | 67 | | | |
|      #397 Justin Powers | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #85 BGE INC #1 | | 296 | | | 296 | | | |
|      #337 Brandon Wieme | | 86 | | | 86 | | | |
|      #338 Matt Richards | | 82 | | | 82 | | | |
|      #340 MICHAEL RICHARD | | 69 | | | 69 | | | |
|      #339 Allen Wynn | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #128 INTEGRATED CONSULTING AND INSPECTION | | 294 | | | 294 | | | |
|      #511 Mark Cook | | 89 | | | 89 | | | |
|      #512 MATTHEW SAINT | | 81 | | | 81 | | | |
|      #510 Douglas Lalumander | | 74 | | | 74 | | | |
|      #509 KEN BELTEAU | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #117 INTERTEK AIM #2 | | 286 | | | 286 | | | |
|      #468 JOHN TEJML | | 81 | | | 81 | | | |
|      #467 TIM CHO | | 73 | | | 73 | | | |
|      #465 Trey Hennigan | | 67 | | | 67 | | | |
|      #466 RANDY COLE | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #112 ENERPIPE LTD. #2 | | 283 | | | 283 | | | |
|      #446 Rudy Nelson | | 84 | | | 84 | | | |
|      #445 Matt Brister | | 80 | | | 80 | | | |
|      #448 Andy Oster | | 66 | | | 66 | | | |
|      #447 JIMMY MAYBERRY | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #107 EVERGREEN NATIONAL CONSTRUCTION | | 282 | | | 282 | | | |
|      #427 Johnny Chen | | 83 | | | 83 | | | |
|      #428 Grant Terry | | 77 | | | 77 | | | |
|      #425 Steven Costillo | | 73 | | | 73 | | | |
|      #426 JACOB ASLUM | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #91 GEOCORR LLC 2 | | 278 | | | 278 | | | |
|      #363 Cory Armstrong | | 81 | | | 81 | | | |
|      #361 Chris Harrison | | 80 | | | 80 | | | |
|      #364 Skylar Zochert | | 66 | | | 66 | | | |
|      #362 DAVID BROWN | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #95 AUDUBON COMPANIES #5 | | 277 | | | 277 | | | |
|      #380 John Todd | | 84 | | | 84 | | | |
|      #377 MIKE BATEMAN | | 71 | | | 71 | | | |
|      #379 Sam Adams | | 62 | | | 62 | | | |
|      #378 Ryan Newcomb | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #125 LOW CONSTRUCTION GROUP | | 266 | | | 266 | | | |
|      #498 ALTON FISHER | | 73 | | | 73 | | | |
|      #499 Michelle Mcayla | | 70 | | | 70 | | | |
|      #500 JOHN HENRY | | 67 | | | 67 | | | |
|      #497 Haley Satterwhite | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #121 ADVANCED GEODETIC SURVEYS | | 264 | | | 264 | | | |
|      #483 JUSTIN CRUZ | | 86 | | | 86 | | | |
|      #481 Ryan Cicatello | | 81 | | | 81 | | | |
|      #484 PJ Meyers | | 54 | | | 54 | | | |
|      #482 Doug Arnold | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #97 EMS ENERGY SOLUTIONS LLC. #2 2 | | 259 | | | 259 | | | |
|      #385 Ron Wochner | | 84 | | | 84 | | | |
|      #386 Ryan Cotie | | 68 | | | 68 | | | |
|      #388 Marcus Watkins | | 55 | | | 55 | | | |
|      #387 Bubba Kile | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #92 AUDUBON COMPANIES #2 | | 258 | | | 258 | | | |
|      #366 Walter Schield | | 87 | | | 87 | | | |
|      #368 John Lyons | | 72 | | | 72 | | | |
|      #367 Shaun Murphy | | 64 | | | 64 | | | |
|      #365 Eddie Triche | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #142 SWCA ENVIRONMENTAL CONSULTANTS | | 258 | | | 258 | | | |
|      #565 Mike Crow | | 77 | | | 77 | | | |
|      #566 DAVID LAMB | | 76 | | | 76 | | | |
|      #567 Rudy Salazar | | 55 | | | 55 | | | |
|      #568 Aaron Dusus | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #104 DEAN COMPANIES | | 255 | | | 255 | | | |
|      #416 Jon Lohmann | | 82 | | | 82 | | | |
|      #415 Wayne Kiemcke | | 77 | | | 77 | | | |
|      #414 Dave Runte | | 48 | | | 48 | | | |
|      #413 MIKE SMITH | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #86 BGE INC.#2 | | 248 | | | 248 | | | |
|      #341 Grant Barber | | 87 | | | 87 | | | |
|      #342 Logan Smart | | 86 | | | 86 | | | |
|      #344 JAMES WHITE | | 75 | | | 75 | | | |
|      #343 Mike Soulierre | | 0 | | | | | | |
| TEAM #111 ENERPIPE LTD. #1 | | 248 | | | 248 | | | |
|      #444 Jason Eldridge | | 86 | | | 86 | | | |
|      #442 Chris Garner | | 60 | | | 60 | | | |
|      #441 Curt Dalton | | 60 | | | 60 | | | |
|      #443 Dave Sample | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #126 MPG/ WOLFCREEK GROUP | | 246 | | | 246 | | | |
|      #503 Darren Petting | | 92 | | | 92 | | | |
|      #501 Grady Bell | | 88 | | | 88 | | | |
|      #504 Dawn Coufan | | 66 | | | 66 | | | |
|      #502 DANNY SEAL | | 0 | | | | | | |
| TEAM #96 EMS ENERGY SOLUTIONS LLC. #1 2 | | 246 | | | 246 | | | |
|      #384 Jeremy Tynes | | 82 | | | 82 | | | |
|      #381 Gary Billington | | 61 | | | 61 | | | |
|      #383 Vern Duke | | 52 | | | 52 | | | |
|      #382 Mike Padgett | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #90 BLACKHAWK CONSTRUCTION #2 | | 244 | | | 244 | | | |
|      #359 DAVID KANCHES | | 90 | | | 90 | | | |
|      #360 Cameron Ellis | | 76 | | | 76 | | | |
|      #358 Tim Harvey | | 68 | | | 68 | | | |
|      #357 Kami Chapman | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #102 CH2M | | 243 | | | 243 | | | |
|      #406 Bronson Clay | | 83 | | | 83 | | | |
|      #408 Kirby Braband | | 67 | | | 67 | | | |
|      #405 Max Hengst | | 61 | | | 61 | | | |
|      #407 IAN COY | | 32 | | | 32 | | | |
| TEAM #94 AUDUBON COMPANIES #4 | | 243 | | | 243 | | | |
|      #375 Logan Hull | | 76 | | | 76 | | | |
|      #376 Waseem Srouji | | 68 | | | 68 | | | |
|      #373 Talal El Awar | | 56 | | | 56 | | | |
|      #374 Josh Bivens | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #130 PECI | | 242 | | | 242 | | | |
|      #518 Victor Mantovani | | 74 | | | 74 | | | |
|      #517 CODY FONTENOT | | 64 | | | 64 | | | |
|      #520 Graham Reilly | | 62 | | | 62 | | | |
|      #519 Justin Kimmel | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #143 T.D. WILLIAMSON | | 241 | | | 241 | | | |
|      #570 Nang Hun | | 67 | | | 67 | | | |
|      #569 James Lavender | | 64 | | | 64 | | | |
|      #572 Tim Muller | | 58 | | | 58 | | | |
|      #571 Brent Solomon | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #122 KESTREL FIELD SERVICES INC. | | 235 | | | 235 | | | |
|      #486 David Clarke | | 89 | | | 89 | | | |
|      #485 Russel Robicheaux | | 55 | | | 55 | | | |
|      #488 Rhett Shumpert | | 46 | | | 46 | | | |
|      #487 Michael Dubravec | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #146 VORTECH CONTRACTING 2 | | 231 | | | 231 | | | |
|      #582 Rodney Rogers | | 91 | | | 91 | | | |
|      #581 Judd Storey | | 83 | | | 83 | | | |
|      #583 NATHAN PASHEL | | 57 | | | 57 | | | |
|      #584 Cade Witherspoon | | 0 | | | | | | |
| TEAM #144 TDW | | 226 | | | 226 | | | |
|      #575 Tony Poulassichidis | | 69 | | | 69 | | | |
|      #576 Lawrence Rearick | | 62 | | | 62 | | | |
|      #574 Mitch Fair | | 50 | | | 50 | | | |
|      #573 Brian Bonham | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #147 WEISSER ENGINEERING AND SURVEYING | | 224 | | | 224 | | | |
|      #587 Mike Patton | | 75 | | | 75 | | | |
|      #585 Walter Sass | | 67 | | | 67 | | | |
|      #586 Travis Hammonds | | 42 | | | 42 | | | |
|      #588 James Journeycake | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #137 SIEMENS INDUSTRY | | 219 | | | 219 | | | |
|      #547 Joaquin Iraheta | | 73 | | | 73 | | | |
|      #546 Jason McKinley | | 55 | | | 55 | | | |
|      #548 Ben Goldston | | 49 | | | 49 | | | |
|      #545 David Atwood | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #114 FLUOR | | 213 | | | 213 | | | |
|      #453 \ Marlar | | 75 | | | 75 | | | |
|      #456 blake mount | | 54 | | | 54 | | | |
|      #454 Larry Bolander | | 53 | | | 53 | | | |
|      #455 Les Charwenuk | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #88 BOBCAT CONTRACTING LLC | | 212 | | | 212 | | | |
|      #349 Rich Gaffen | | 92 | | | 92 | | | |
|      #352 Geovanni De Los Santos | | 77 | | | 77 | | | |
|      #351 KYM KIDDY | | 43 | | | 43 | | | |
|      #350 Cody Kiddy | | 0 | | | | | | |
| TEAM #127 NEWPARK MATS AND INEGRATED SERVICES | | 211 | | | 211 | | | |
|      #507 Doug Fruge | | 73 | | | 73 | | | |
|      #505 Jody Maresh | | 73 | | | 73 | | | |
|      #506 Saul Garza | | 64 | | | 64 | | | |
|      #508 Zeb Lee | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #151 PARADIGM CONTROLS OF TEXAS LLC 2 | | 210 | | | 210 | | | |
|      #602 Brent Young | | 76 | | | 76 | | | |
|      #603 Matt Macko | | 52 | | | 52 | | | |
|      #604 PJ Young | | 51 | | | 51 | | | |
|      #601 Jordan Alexander | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #138 SPIRIT ENVIRONMENTAL LLC | | 209 | | | 209 | | | |
|      #552 AJ De Leon | | 65 | | | 65 | | | |
|      #550 Phillip Schlagel | | 54 | | | 54 | | | |
|      #551 Lacey Prizler | | 51 | | | 51 | | | |
|      #549 Brittney Christy | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #136 RESOURCE ENVIRONMENTAL SOLUTIONS | | 206 | | | 206 | | | |
|      #544 ERIC BOLIN | | 77 | | | 77 | | | |
|      #541 Matt Genotte | | 68 | | | 68 | | | |
|      #543 Catherine Mayher | | 40 | | | 40 | | | |
|      #542 Adrienne Mason | | 21 | | | 21 | | | |
| TEAM #108 EZ LINE | | 205 | | | 205 | | | |
|      #431 Ted McDavit | | 80 | | | 80 | | | |
|      #430 Michael Langer | | 61 | | | 61 | | | |
|      #429 Blake Sebastian | | 51 | | | 51 | | | |
|      #432 Taylor Dannunzio | | 13 | | | 13 | | | |
| TEAM #87 NDT GLOBAL 2 | | 205 | | | 205 | | | |
|      #346 Brett Bowman | | 75 | | | 75 | | | |
|      #347 Israel Soliz | | 69 | | | 69 | | | |
|      #345 Ryan Sikes | | 61 | | | 61 | | | |
|      #348 Edgar Alaniz | | 0 | | | | | | |
| TEAM #132 PROACT SERVICES CORPORATION | | 201 | | | 201 | | | |
|      #526 Brad Williamson | | 60 | | | 60 | | | |
|      #528 Ben McCook | | 50 | | | 50 | | | |
|      #527 Ghost ProAct | | 50 | | | 50 | | | |
|      #525 Rob Teal | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #113 ENERPIPE LTD. #3 | | 199 | | | 199 | | | |
|      #449 Michael Brister | | 90 | | | 90 | | | |
|      #450 John Michael Gallogly | | 52 | | | 52 | | | |
|      #451 Danny McCoy | | 37 | | | 37 | | | |
|      #452 Ghost Enerpipe 3 | | 20 | | | 20 | | | |
| TEAM #150 PARADIGM CONTROLS OF TEXAS LLC | | 196 | | | 196 | | | |
|      #598 Rodney Edmonson | | 73 | | | 73 | | | |
|      #599 Jim Gorman | | 51 | | | 51 | | | |
|      #600 Ghost Paradigm | | 48 | | | 48 | | | |
|      #597 John McCaffety | | 24 | | | 24 | | | |
| TEAM #135 QPSE #2 | | 192 | | | 192 | | | |
|      #537 Raymond Powell | | 68 | | | 68 | | | |
|      #539 Cody Mikeska | | 67 | | | 67 | | | |
|      #538 MIKE LETSON | | 56 | | | 56 | | | |
|      #540 Ghost QPSE2 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #119 MPH INC. #2 | | 186 | | | 186 | | | |
|      #474 Brendon Sloan | | 70 | | | 70 | | | |
|      #473 Jim Schwarz | | 63 | | | 63 | | | |
|      #475 BRIAN OWEN | | 38 | | | 38 | | | |
|      #476 Maria Kerls | | 15 | | | 15 | | | |
| TEAM #110 GULLETT AND ASSOCIATES #2 2 | | 173 | | | 173 | | | |
|      #439 Richard Charitat | | 64 | | | 64 | | | |
|      #440 Mark Band | | 63 | | | 63 | | | |
|      #437 Randy Haechton | | 46 | | | 46 | | | |
|      #438 Ghost Gullett 2 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #98 EMS ENERGY SOLUTIONS LLC. #3 | | 171 | | | 171 | | | |
|      #391 Brad Crocker | | 78 | | | 78 | | | |
|      #392 Ghost EMS | | 43 | | | 43 | | | |
|      #390 Chuck Houseright | | 29 | | | 29 | | | |
|      #389 Jason Truelove | | 21 | | | 21 | | | |
| TEAM #116 INTERTEK AIM #1 | | 168 | | | 168 | | | |
|      #464 Richard Orala | | 60 | | | 60 | | | |
|      #461 Todd Dirksen | | 40 | | | 40 | | | |
|      #462 Terry Pool | | 38 | | | 38 | | | |
|      #463 JACK BAILEY | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #134 QPSE #1 | | 158 | | | 158 | | | |
|      #533 Dennis McAfee | | 66 | | | 66 | | | |
|      #535 Jarrod Davis | | 48 | | | 48 | | | |
|      #534 Montana Putin | | 23 | | | 23 | | | |
|      #536 Ghost QPSE1 | | 21 | | | 21 | | | |
| TEAM #124 KSA ENGINEERS | | 156 | | | 156 | | | |
|      #496 Carlos Guzman | | 60 | | | 60 | | | |
|      #494 Tim Cota | | 56 | | | 56 | | | |
|      #493 JOHN DUNN | | 31 | | | 31 | | | |
|      #495 Benji Addo | | 9 | | | 9 | | | |
| TEAM #139 SOUTHEAST CONNECTIONS | | 153 | | | 153 | | | |
|      #556 Gene Robison | | 78 | | | 78 | | | |
|      #554 Rick Hendericks | | 42 | | | 42 | | | |
|      #553 KEVIN ADAMS | | 33 | | | 33 | | | |
|      #555 Gary Hodges | | 0 | | | | | | |
| TEAM #140 STANLEY INSPECTION | | 142 | | | 142 | | | |
|      #558 MARK MARSHALL | | 71 | | | 71 | | | |
|      #559 Paul Spilbauer | | 66 | | | 66 | | | |
|      #557 Eric Platou | | 5 | | | 5 | | | |
|      #560 Lionel Cortinas | | 0 | | | | | | |
| TEAM #109 GULLETT AND ASSOCIATES #1 2 | | 129 | | | 129 | | | |
|      #434 Andrew Lopez | | 48 | | | 48 | | | |
|      #436 Anura Aturaliye | | 33 | | | 33 | | | |
|      #435 Ana Solis | | 29 | | | 29 | | | |
|      #433 Rick Hoyer | | 19 | | | 19 | | | |
| TEAM #141 SURESHOT DIRECTIONAL SERVICES | | 74 | | | 74 | | | |
|      #561 Zeb Lee | | 73 | | | 73 | | | |
|      #562 Jacque Rozas | | 1 | | | 1 | | | |
|      #564 | | 0 | | | | | | |
|      #563 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #148 CROSS COUNTRY | | 3 | | | 3 | | | |
|      #592 Brent Youngs | | 1 | | | 1 | | | |
|      #590 JOHN WRIGHT | | 1 | | | 1 | | | |
|      #589 Trey McCreary | | 1 | | | 1 | | | |
|      #591 Josh Roadman | | 0 | | | | | | |
| TEAM #115 H AND S CONSTRUCTORS | | 2 | | | 2 | | | |
|      #458 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #457 Charles Westmoreland | | 1 | | | 1 | | | |
|      #460 | | 0 | | | | | | |
|      #459 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #123 KEYSTONE ENGINEERING | | 2 | | | 2 | | | |
|      #492 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #489 Erin Webb | | 1 | | | 1 | | | |
|      #491 | | 0 | | | | | | |
|      #490 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #99 C. H. FENSTERMAKER AND ASSOCIATES LLC | | 2 | | | 2 | | | |
|      #394 John Denman | | 1 | | | 1 | | | |
|      #393 JOEL KOHLER | | 1 | | | 1 | | | |
|      #396 | | 0 | | | | | | |
|      #395 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #152 LABELLECO FABRICATORS | | 1 | | | 1 | | | |
|      #605 Lonnie Stafford | | 1 | | | 1 | | | |
|      #608 | | 0 | | | | | | |
|      #607 | | 0 | | | | | | |
|      #606 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #101 CECO PIPELINE SERVICES | | 0 | | | 0 | | | |
|      #404 | | 0 | | | | | | |
|      #403 | | 0 | | | | | | |
|      #402 | | 0 | | | | | | |
|      #401 | | 0 | | | | | | |