| Main Event | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #10 TEXAS DRUG CARD | | 279 | | | 279 | | | |
|      #38 | | 73 | | | 73 | | | |
|      #37 | | 70 | | | 70 | | | |
|      #40 | | 68 | | | 68 | | | |
|      #39 | | 68 | | | 68 | | | |
| TEAM #24 KILGORE | | 266 | | | 266 | | | |
|      #96 | | 71 | | | 71 | | | |
|      #94 Joe Mathis | | 71 | | | 71 | | | |
|      #93 Jeff Kilgore | | 69 | | | 69 | | | |
|      #95 BRIAN JENKINS | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #13 MYREX INDUSTRIES | | 259 | | | 259 | | | |
|      #49 | | 68 | | | 68 | | | |
|      #51 | | 67 | | | 67 | | | |
|      #50 | | 65 | | | 65 | | | |
|      #52 | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #2 SLACK AND CO | | 253 | | | 253 | | | |
|      #7 JOHN BENTON | | 71 | | | 71 | | | |
|      #6 DALE KORNEGAY | | 67 | | | 67 | | | |
|      #5 Jim Slack | | 65 | | | 65 | | | |
|      #8 Adam Ryan | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #4 KEYSTONE CONCRETE | | 234 | | | 234 | | | |
|      #15 | | 67 | | | 67 | | | |
|      #16 | | 65 | | | 65 | | | |
|      #13 Tom Ward | | 64 | | | 64 | | | |
|      #14 | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #9 BUNDREN PAINTING | | 233 | | | 233 | | | |
|      #36 Dan Sugulas | | 71 | | | 71 | | | |
|      #35 MICHAEL FIORENZA | | 64 | | | 64 | | | |
|      #33 CRAIG BUNDREN | | 57 | | | 57 | | | |
|      #34 Ryan Zapata | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #18 SPAWGLASS METHODIST ONE | | 228 | | | 228 | | | |
|      #69 DUSTIN WILSON | | 72 | | | 72 | | | |
|      #72 John Lay | | 63 | | | 63 | | | |
|      #70 Nolan Simms | | 55 | | | 55 | | | |
|      #71 Danny Furman | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #20 CC HUNTER | | 210 | | | 210 | | | |
|      #79 Frank Messina | | 71 | | | 71 | | | |
|      #80 David Coleman | | 67 | | | 67 | | | |
|      #77 Victor Cauble | | 43 | | | 43 | | | |
|      #78 Hunter Cauble | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #12 RSI | | 208 | | | 208 | | | |
|      #46 Josh Baker | | 62 | | | 62 | | | |
|      #47 Hunter Wisnoskie | | 60 | | | 60 | | | |
|      #48 | | 49 | | | 49 | | | |
|      #45 Michael Pocock | | 37 | | | 37 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #26 SMART PLANNING | | 200 | | | 200 | | | |
|      #102 | | 59 | | | 59 | | | |
|      #101 | | 58 | | | 58 | | | |
|      #104 | | 50 | | | 50 | | | |
|      #103 | | 33 | | | 33 | | | |
| TEAM #8 COKINOS YOUNG | | 197 | | | 197 | | | |
|      #29 John Warren | | 76 | | | 76 | | | |
|      #30 Rob Naudin | | 45 | | | 45 | | | |
|      #31 ROBERT GONZALEZ | | 40 | | | 40 | | | |
|      #32 | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #21 SPAWGLASS COMMERCIAL 2 | | 197 | | | 197 | | | |
|      #82 BENITO GUERRIER | | 59 | | | 59 | | | |
|      #83 Doug Hammel | | 53 | | | 53 | | | |
|      #84 RANDALL WALKER | | 43 | | | 43 | | | |
|      #81 Brandon Meyers | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #5 AGGREGATETECHNOLOGIES | | 193 | | | 193 | | | |
|      #17 Chris Allen | | 73 | | | 73 | | | |
|      #20 Eathan Namink | | 54 | | | 54 | | | |
|      #18 Layton Muehr | | 35 | | | 35 | | | |
|      #19 Mark Grauvogl | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #3 CHAMMAN SMIDT HARDWARE | | 188 | | | 188 | | | |
|      #9 Todd Kastendieck | | 59 | | | 59 | | | |
|      #12 JOHN BUSCH | | 54 | | | 54 | | | |
|      #10 Dave Kastendieck | | 50 | | | 50 | | | |
|      #11 Ron Rivera | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #23 TAS CONCRETE | | 180 | | | 180 | | | |
|      #90 Eric Curry | | 59 | | | 59 | | | |
|      #92 Clete Luartes | | 42 | | | 42 | | | |
|      #91 Jeff Taggert | | 40 | | | 40 | | | |
|      #89 Jeff Bednarz | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #16 CHAMBERLIN | | 173 | | | 173 | | | |
|      #64 | | 51 | | | 51 | | | |
|      #63 | | 51 | | | 51 | | | |
|      #62 Allen Polasek | | 37 | | | 37 | | | |
|      #61 Matt Korioth | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #15 GRIESNEBECK | | 171 | | | 171 | | | |
|      #57 Brian Groff | | 56 | | | 56 | | | |
|      #60 Craig Kutac | | 52 | | | 52 | | | |
|      #58 Keith Girard | | 46 | | | 46 | | | |
|      #59 Chuck Porter | | 17 | | | 17 | | | |
| TEAM #14 POWER DESIGN | | 167 | | | 167 | | | |
|      #54 Kollin Padon | | 55 | | | 55 | | | |
|      #53 William Moraity | | 45 | | | 45 | | | |
|      #56 Randy Poorbaugh | | 34 | | | 34 | | | |
|      #55 Creig Yates | | 33 | | | 33 | | | |
| TEAM #25 IDEAL FINISHES | | 164 | | | 164 | | | |
|      #97 David Morris | | 56 | | | 56 | | | |
|      #98 | | 49 | | | 49 | | | |
|      #99 | | 34 | | | 34 | | | |
|      #100 | | 25 | | | 25 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #11 DAILEY ELECTRIC | | 160 | | | 160 | | | |
|      #41 MICHAEL PRINCE | | 47 | | | 47 | | | |
|      #42 nathan Luman | | 39 | | | 39 | | | |
|      #44 Aaron SImmons | | 38 | | | 38 | | | |
|      #43 Jason Goertz | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #19 SPAWGLASS COMMERCIAL | | 158 | | | 158 | | | |
|      #73 JEFF ROBINSON | | 55 | | | 55 | | | |
|      #74 Clare Wilmore | | 47 | | | 47 | | | |
|      #76 Mike Bletsch | | 31 | | | 31 | | | |
|      #75 Austin Turner | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #17 SPAWGLASS SLCH | | 149 | | | 149 | | | |
|      #66 Dillon Menville | | 52 | | | 52 | | | |
|      #65 Jamey Abbs | | 48 | | | 48 | | | |
|      #67 Jody Prochaska | | 33 | | | 33 | | | |
|      #68 | | 16 | | | 16 | | | |
| TEAM #22 BIG CITY ACCESS | | 138 | | | 138 | | | |
|      #87 | | 39 | | | 39 | | | |
|      #85 James Evanicky | | 39 | | | 39 | | | |
|      #86 Barbara Roberts | | 33 | | | 33 | | | |
|      #88 | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #6 SIGMA ONE | | 125 | | | 125 | | | |
|      #23 Ricardo Alves | | 52 | | | 52 | | | |
|      #24 John Jarzombek | | 31 | | | 31 | | | |
|      #21 Chris Landrum | | 24 | | | 24 | | | |
|      #22 Simon Kanaan | | 18 | | | 18 | | | |
| TEAM #28 CORRECT ELECTRIC | | 124 | | | 124 | | | |
|      #109 Sean Gilstrap | | 47 | | | 47 | | | |
|      #110 | | 45 | | | 45 | | | |
|      #112 | | 17 | | | 17 | | | |
|      #111 | | 15 | | | 15 | | | |
| TEAM #7 SIGMA TWO | | 117 | | | 117 | | | |
|      #27 Charlie Juhl | | 61 | | | 61 | | | |
|      #25 Roberto Hoffman | | 25 | | | 25 | | | |
|      #28 | | 23 | | | 23 | | | |
|      #26 WILLIAM LAWRENCE | | 8 | | | 8 | | | |
| TEAM #29 KARSTEN INTERIORS | | 103 | | | 103 | | | |
|      #113 John Jacobson | | 50 | | | 50 | | | |
|      #115 | | 49 | | | 49 | | | |
|      #114 Brant Flowers | | 4 | | | 4 | | | |
|      #116 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #1 MEK | | 73 | | | 73 | | | |
|      #1 Dan Culver | | 32 | | | 32 | | | |
|      #4 Cynthia Schofield | | 21 | | | 21 | | | |
|      #2 BILL WILSON | | 19 | | | 19 | | | |
|      #3 Nancy Bonner | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #27 RETIREMENT CENTER MANGEMENT | | 0 | | | 0 | | | |
|      #108 | | 0 | | | | | | |
|      #107 | | 0 | | | | | | |
|      #106 | | 0 | | | | | | |
|      #105 | | 0 | | | | | | |