| Flush | | Total | |
| TEAM #23 ARIES FREIGHT SYSTEMS | | 0 | | | 0 | | | |
|      #92 | | 0 | | | | | | |
|      #91 Brian Comarda | | 0 | | | | | | |
|      #90 Logan Brown | | 0 | | | | | | |
|      #89 Garey Salmeron | | 0 | | | | | | |
| TEAM #1 AMERICAN MARBLE MOSAIC CO | | 0 | | | 0 | | | |
|      #4 David Gassert | | 0 | | | | | | |
|      #3 Ubaloo Navarrete | | 0 | | | | | | |
|      #2 CHARLES POOLE | | 0 | | | | | | |
|      #1 Hector Baloazo | | 0 | | | | | | |
| TEAM #6 FASTTRACK SPECIALTIES | | 0 | | | 0 | | | |
|      #24 Patrick Butler | | 0 | | | | | | |
|      #23 Jack Younger | | 0 | | | | | | |
|      #22 Adam Stacy | | 0 | | | | | | |
|      #21 John Glaze | | 0 | | | | | | |
| TEAM #11 MILWAUKEE TOOL | | 0 | | | 0 | | | |
|      #44 Kenton Bevel | | 0 | | | | | | |
|      #43 ROBERT LEE | | 0 | | | | | | |
|      #42 Scott Joutraw | | 0 | | | | | | |
|      #41 Carissa Landsperger | | 0 | | | | | | |
| TEAM #16 SOUTHEAST FIRE PROTECTION | | 0 | | | 0 | | | |
|      #64 Craig Bateman | | 0 | | | | | | |
|      #63 Eric Bateman | | 0 | | | | | | |
|      #62 Dwight Bateman | | 0 | | | | | | |
|      #61 Chip Bateman | | 0 | | | | | | |
| TEAM #21 BRADY CHAPMAN AND HOLLAND | | 0 | | | 0 | | | |
|      #84 | | 0 | | | | | | |
|      #83 ERIC ANDERSON | | 0 | | | | | | |
|      #82 Tim Brady | | 0 | | | | | | |
|      #81 DENNIS DESCANT | | 0 | | | | | | |
| TEAM #4 CONTINENTAL TERRAZZO SUPPLY | | 0 | | | 0 | | | |
|      #16 | | 0 | | | | | | |
|      #15 | | 0 | | | | | | |
|      #14 JAMES LANGLEY | | 0 | | | | | | |
|      #13 Louise Kovalski | | 0 | | | | | | |
| TEAM #9 MAREK | | 0 | | | 0 | | | |
|      #36 Chuck Bundren | | 0 | | | | | | |
|      #35 David Coleman | | 0 | | | | | | |
|      #34 Jay Baxton | | 0 | | | | | | |
|      #33 Frank Messina | | 0 | | | | | | |
| TEAM #14 SCOTT MACON TEAM TWO | | 0 | | | 0 | | | |
|      #56 Gary Rucka (Flint Hills) | | 0 | | | | | | |
|      #55 Kevin Johnson (Dana Industrial) | | 0 | | | | | | |
|      #54 Jake Rucka (Stronghold LTD) | | 0 | | | | | | |
|      #53 Clay Ebner | | 0 | | | | | | |
| TEAM #19 WAY ENGINEERING LTD | | 0 | | | 0 | | | |
|      #76 Ernest Pena | | 0 | | | | | | |
|      #75 Corey Gill | | 0 | | | | | | |
|      #74 Jeff McCaskill | | 0 | | | | | | |
|      #73 Ashton Allen | | 0 | | | | | | |
| TEAM #24 NATIONAL TERRAZZO TEAM #2 | | 0 | | | 0 | | | |
|      #96 Randy Metz | | 0 | | | | | | |
|      #95 Todd Wimberly | | 0 | | | | | | |
|      #94 Jerry Scarberry | | 0 | | | | | | |
|      #93 Ronnie Gonzales | | 0 | | | | | | |
| TEAM #2 BERGER | | 0 | | | 0 | | | |
|      #8 Todd Dawson | | 0 | | | | | | |
|      #7 Belk Null | | 0 | | | | | | |
|      #6 Jesse Wade | | 0 | | | | | | |
|      #5 Luis Rivera | | 0 | | | | | | |
| TEAM #7 HOLES INC | | 0 | | | 0 | | | |
|      #28 CYNTHIA BIRDWELL | | 0 | | | | | | |
|      #27 IRA JONES | | 0 | | | | | | |
|      #26 Kellie Vazquez | | 0 | | | | | | |
|      #25 Trey Herrin | | 0 | | | | | | |
| TEAM #12 NATIONAL TERRAZZO | | 0 | | | 0 | | | |
|      #48 Brent Black | | 0 | | | | | | |
|      #47 David Kubin | | 0 | | | | | | |
|      #46 Tom Kubin | | 0 | | | | | | |
|      #45 VICTOR LONGO | | 0 | | | | | | |
| TEAM #17 TCA | | 0 | | | 0 | | | |
|      #68 | | 0 | | | | | | |
|      #67 | | 0 | | | | | | |
|      #66 Will Frank | | 0 | | | | | | |
|      #65 Mike White | | 0 | | | | | | |
| TEAM #22 S AND S HVAC | | 0 | | | 0 | | | |
|      #88 John Platt | | 0 | | | | | | |
|      #87 Matt Ford | | 0 | | | | | | |
|      #86 Dickey Newberry | | 0 | | | | | | |
|      #85 Matt Tiberi | | 0 | | | | | | |
| TEAM #5 DALTILE | | 0 | | | 0 | | | |
|      #20 Jason Olson | | 0 | | | | | | |
|      #19 Nathan Peebles | | 0 | | | | | | |
|      #18 David Yarbrough | | 0 | | | | | | |
|      #17 Scott Routzong | | 0 | | | | | | |
| TEAM #10 MCA HOUSTON | | 0 | | | 0 | | | |
|      #40 Billy Gregory | | 0 | | | | | | |
|      #39 doug gregory | | 0 | | | | | | |
|      #38 Chuck Baumgarten | | 0 | | | | | | |
|      #37 Glenn Rex | | 0 | | | | | | |
| TEAM #15 SLACK AND CO. | | 0 | | | 0 | | | |
|      #60 Matt Daniel | | 0 | | | | | | |
|      #59 JOHN BENTON | | 0 | | | | | | |
|      #58 Jim Slack | | 0 | | | | | | |
|      #57 DALE KORNEGAY | | 0 | | | | | | |
| TEAM #20 WAY ENGINEERING LTD TEAM TWO | | 0 | | | 0 | | | |
|      #80 Dennis Kikolla (Harvey Builders) | | 0 | | | | | | |
|      #79 John Connett (Harvey Builders) | | 0 | | | | | | |
|      #78 | | 0 | | | | | | |
|      #77 Orin Anderson | | 0 | | | | | | |
| TEAM #3 COKINOS BOSIEN AND YOUNG | | 0 | | | 0 | | | |
|      #12 Todd Dawson | | 0 | | | | | | |
|      #11 RYAN SCHMIDT | | 0 | | | | | | |
|      #10 John Warren | | 0 | | | | | | |
|      #9 Patrick Garner | | 0 | | | | | | |
| TEAM #8 LATICRETE INT. | | 0 | | | 0 | | | |
|      #32 Lori Cloat | | 0 | | | | | | |
|      #31 SCOTT FISHER | | 0 | | | | | | |
|      #30 Jimmy Archer | | 0 | | | | | | |
|      #29 ROBERT CHAMBERS | | 0 | | | | | | |
| TEAM #13 SCOTT MACON | | 0 | | | 0 | | | |
|      #52 OW Kuykendall | | 0 | | | | | | |
|      #51 Glenn Propes | | 0 | | | | | | |
|      #50 LEO ROWE | | 0 | | | | | | |
|      #49 Marty Kennedy | | 0 | | | | | | |
| TEAM #18 UPONOR | | 0 | | | 0 | | | |
|      #72 | | 0 | | | | | | |
|      #71 | | 0 | | | | | | |
|      #70 TOM STEWART | | 0 | | | | | | |
|      #69 Mike Rostvold | | 0 | | | | | | |