| Saturday Gold Course | | Total | |
| TEAM #98 CRAIG HILL | | 284 | | | 284 | | | |
|      #390 WILLIE HINZ | | 73 | | | 73 | | | |
|      #391 CHRIS KEYSER | | 71 | | | 71 | | | |
|      #389 CRAIG HILL | | 70 | | | 70 | | | |
|      #392 KEITH MOORE | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #101 AMERICAN SHOOTING CENTERS 3 2 | | 281 | | | 281 | | | |
|      #404 Clark Walraven | | 74 | | | 74 | | | |
|      #401 BYRON JUSTICE | | 72 | | | 72 | | | |
|      #402 Ron Honefenger | | 70 | | | 70 | | | |
|      #403 MARK TIPTON | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #51 COL. BEHRENS | | 276 | | | 276 | | | |
|      #201 P.D. Parker | | 72 | | | 72 | | | |
|      #204 Zane Kuengler | | 70 | | | 70 | | | |
|      #202 TERRY HOWARD | | 70 | | | 70 | | | |
|      #203 John Linin | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #93 DAVID MAFRIGE | | 270 | | | 270 | | | |
|      #370 Ed Arrighi | | 72 | | | 72 | | | |
|      #372 ANDREW CLARK | | 69 | | | 69 | | | |
|      #371 George Harsh | | 67 | | | 67 | | | |
|      #369 DAVID MAFRIGE | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #60 OASIS ENERGY 2 | | 268 | | | 268 | | | |
|      #239 Ricky Wright | | 71 | | | 71 | | | |
|      #237 Mike Osowski | | 70 | | | 70 | | | |
|      #238 Mel Parks | | 70 | | | 70 | | | |
|      #240 Daniel Ebarb | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #100 AMERICAN SHOOTING CENTERS 2 2 | | 267 | | | 267 | | | |
|      #399 STEVE CRAWFORD | | 73 | | | 73 | | | |
|      #397 STEVE LIBERTA | | 71 | | | 71 | | | |
|      #400 John Herlitz | | 65 | | | 65 | | | |
|      #398 BILL KELLY | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #89 FAYEZ SAROFIM CO. 1 | | 264 | | | 264 | | | |
|      #356 RYAN HADDEN | | 72 | | | 72 | | | |
|      #353 Phillip Sarofim | | 67 | | | 67 | | | |
|      #355 JOSH RICHMOND | | 63 | | | 63 | | | |
|      #354 Austin Powers | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #59 ALLIANCE PRINTING 2 | | 258 | | | 258 | | | |
|      #236 JD Wilbanks | | 72 | | | 72 | | | |
|      #233 jeff birmingham | | 65 | | | 65 | | | |
|      #234 Clay Shock | | 63 | | | 63 | | | |
|      #235 Alan Joiner | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #63 LIBERTY GOLF CARS | | 247 | | | 247 | | | |
|      #252 Caitlyn Connor | | 70 | | | 70 | | | |
|      #249 JAMES INGRAM | | 66 | | | 66 | | | |
|      #250 John Wylie | | 59 | | | 59 | | | |
|      #251 Edwin Lobo | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #61 ALLIANCE PRINTING/EAST HARRIS COUNTY SHOOTING CLUB 1 | | 246 | | | 246 | | | |
|      #243 Luke Gore | | 65 | | | 65 | | | |
|      #244 NICK COOPER | | 63 | | | 63 | | | |
|      #241 Grant Kolajajck | | 60 | | | 60 | | | |
|      #242 THOMAS FRANCIS | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #99 CRAIG HILL 2 | | 238 | | | 238 | | | |
|      #396 Katie Yount | | 65 | | | 65 | | | |
|      #394 INGRID GONZALEZ | | 62 | | | 62 | | | |
|      #395 Rosa Hinz | | 58 | | | 58 | | | |
|      #393 KAREN HILL | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #53 ROCK OIL COMPANY 2 2 | | 223 | | | 223 | | | |
|      #210 Doug Ward | | 74 | | | 74 | | | |
|      #211 Mike Molak | | 55 | | | 55 | | | |
|      #209 David Frazier | | 47 | | | 47 | | | |
|      #212 Robert Kincannon | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #95 AAR INCORPORATED 3 | | 222 | | | 222 | | | |
|      #377 DWAIN BANKSTON | | 69 | | | 69 | | | |
|      #380 David Perez | | 57 | | | 57 | | | |
|      #379 Carter Cooper | | 49 | | | 49 | | | |
|      #378 Bobby Gaskins | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #49 ROCK OIL COMPANY 1 2 | | 221 | | | 221 | | | |
|      #196 JOHN MICHAELS | | 68 | | | 68 | | | |
|      #193 Josh Miller | | 61 | | | 61 | | | |
|      #195 James Mertz | | 57 | | | 57 | | | |
|      #194 Crawford Moorefield | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #54 ROCK OIL COMPANY 3 2 | | 221 | | | 221 | | | |
|      #215 Kyle Miller | | 65 | | | 65 | | | |
|      #214 Larry Trick | | 57 | | | 57 | | | |
|      #213 Dennis Behrens | | 55 | | | 55 | | | |
|      #216 Mike Sloan | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #56 BRILEY MANUFACTURING 2 | | 218 | | | 218 | | | |
|      #222 LARRY HAWKINS | | 63 | | | 63 | | | |
|      #221 RAY HARTOON | | 62 | | | 62 | | | |
|      #223 HARLAN HARTOON | | 52 | | | 52 | | | |
|      #224 Mike Guigliano | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #91 FAYEZ SAROFIM CO. 3 | | 206 | | | 206 | | | |
|      #363 GLENN DAVIS | | 61 | | | 61 | | | |
|      #361 Richard Mungia | | 54 | | | 54 | | | |
|      #362 SETH INMAN | | 47 | | | 47 | | | |
|      #364 Jurgen | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #64 JESSE MORRIS | | 205 | | | 205 | | | |
|      #256 Johnny Chen | | 63 | | | 63 | | | |
|      #253 RICK REED | | 59 | | | 59 | | | |
|      #255 Pam Reed | | 53 | | | 53 | | | |
|      #254 Cary Hobbs | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #55 MULE DEER FOUNDATION 2 | | 204 | | | 204 | | | |
|      #217 Brian Fienhold | | 61 | | | 61 | | | |
|      #220 Kenn Loch | | 51 | | | 51 | | | |
|      #218 Bob Jacobs | | 48 | | | 48 | | | |
|      #219 Charlie Stockstill | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #92 TODD WOMBLE | | 199 | | | 199 | | | |
|      #368 Scott Forbes | | 63 | | | 63 | | | |
|      #367 Rob Koenig | | 61 | | | 61 | | | |
|      #365 Todd Womble | | 49 | | | 49 | | | |
|      #366 Nick Stefanakis | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #62 T-MOUNT LLC | | 197 | | | 197 | | | |
|      #248 David Swann | | 67 | | | 67 | | | |
|      #247 AL MANGINE | | 53 | | | 53 | | | |
|      #245 Dustin Mount | | 50 | | | 50 | | | |
|      #246 Joe Morrison | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #50 BOB PHILLIPS 2 | | 185 | | | 185 | | | |
|      #197 Bob Phillips | | 49 | | | 49 | | | |
|      #198 Roland Williams | | 49 | | | 49 | | | |
|      #200 Gary Van Deventer | | 48 | | | 48 | | | |
|      #199 Ryan Epps | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #57 ALFRED GLASSELL III/EAST HARRIS COUNTY SHOOTING CLUB 2 | | 175 | | | 175 | | | |
|      #226 SHANE RANDOLPH | | 53 | | | 53 | | | |
|      #227 ALEX MOORE | | 45 | | | 45 | | | |
|      #228 Cutter Davis | | 43 | | | 43 | | | |
|      #225 Hannah Jones | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #52 ALEJANDRO CAPETILLO | | 164 | | | 164 | | | |
|      #205 Alejandro Capetillo | | 50 | | | 50 | | | |
|      #206 Chris Atkins | | 46 | | | 46 | | | |
|      #208 Todd Leitgeb | | 42 | | | 42 | | | |
|      #207 Joey Crawford | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #97 AAR INCORPORATED 2 2 | | 152 | | | 152 | | | |
|      #385 Randall Richardson | | 45 | | | 45 | | | |
|      #386 GHOST | | 37 | | | 37 | | | |
|      #388 Sonny Morales | | 36 | | | 36 | | | |
|      #387 Todd Eads | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #58 NSSF 2 | | 145 | | | 145 | | | |
|      #231 Matt Greenwood | | 57 | | | 57 | | | |
|      #232 Ted Johnston | | 39 | | | 39 | | | |
|      #229 Bryan Woytek | | 29 | | | 29 | | | |
|      #230 Tammy Woytek | | 20 | | | 20 | | | |
| TEAM #65 RWB | | 134 | | | 134 | | | |
|      #258 Tim Brumley | | 44 | | | 44 | | | |
|      #257 KYLE KELLY | | 40 | | | 40 | | | |
|      #259 Dan Espinoza | | 27 | | | 27 | | | |
|      #260 Yuexian Espinoza | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #67 THE SPUDS | | 98 | | | 98 | | | |
|      #266 WILL BROWN | | 56 | | | 56 | | | |
|      #265 Kevin Neuendorf | | 40 | | | 40 | | | |
|      #268 Casper T Ghost | | 1 | | | 1 | | | |
|      #267 Ghost in the Machine | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #66 TEAM WINSLETTE | | 4 | | | 4 | | | |
|      #261 Alan Winslette | | 1 | | | 1 | | | |
|      #264 Tim Cain | | 1 | | | 1 | | | |
|      #263 Robert Spy | | 1 | | | 1 | | | |
|      #262 Tim Meissen | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #96 FRANK GROSS 2 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #381 no show | | 1 | | | 1 | | | |
|      #384 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #383 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #382 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #94 TETRA TECH INC. | | 4 | | | 4 | | | |
|      #373 no show | | 1 | | | 1 | | | |
|      #376 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #375 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #374 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #90 FAYEZ SAROFIM CO. 2 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #357 no show | | 1 | | | 1 | | | |
|      #360 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #359 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #358 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #68 TEAM 68 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #269 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #272 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #271 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #270 | | 1 | | | 1 | | | |