| SASr1 | | SASr2 | | SASr3 | | SASr4 | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #89 NUECES PULVERIZERS | | 72 | | | 73 | | | 75 | | | 73 | | | 293 | | | |
|      #542 Brandon Coates | | 25 | | | 25 | | | 25 | | | 25 | | | 100 | | | |
|      #383 Luke Priestly | | 25 | | | 25 | | | 25 | | | 24 | | | 99 | | | |
|      #330 Brett Davis | | 22 | | | 23 | | | 25 | | | 24 | | | 94 | | | |
| TEAM #95 NUECES WHY THE HULL NOT | | 72 | | | 71 | | | 75 | | | 74 | | | 292 | | | |
|      #233 CARSON SCHULTZ | | 24 | | | 25 | | | 25 | | | 25 | | | 99 | | | |
|      #328 SAM DAVIS | | 24 | | | 25 | | | 25 | | | 24 | | | 98 | | | |
|      #252 DALTON HAGLER | | 24 | | | 21 | | | 25 | | | 25 | | | 95 | | | |
| TEAM #81 BRAZOS SENIOR 1 BOYS | | 69 | | | 74 | | | 72 | | | 74 | | | 289 | | | |
|      #69 LUKE SOUTH | | 23 | | | 25 | | | 25 | | | 25 | | | 98 | | | |
|      #157 CARSON BROWNE | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 96 | | | |
|      #216 BRANSEN LAMPO | | 22 | | | 25 | | | 23 | | | 25 | | | 95 | | | |
| TEAM #3 UVALDE COUNTY THREE STOOGES | | 73 | | | 70 | | | 73 | | | 71 | | | 287 | | | |
|      #31 Ty Roark | | 24 | | | 24 | | | 25 | | | 24 | | | 97 | | | |
|      #70 KENNEDY THOMPSON | | 25 | | | 25 | | | 24 | | | 23 | | | 97 | | | |
|      #386 Parker Boyd | | 24 | | | 21 | | | 24 | | | 24 | | | 93 | | | |
| TEAM #50 THE ANDREWS ELITE | | 68 | | | 72 | | | 70 | | | 69 | | | 279 | | | |
|      #54 MATTHEW HADA | | 25 | | | 25 | | | 23 | | | 24 | | | 97 | | | |
|      #451 Jesus Jr. MUNOZ | | 22 | | | 24 | | | 23 | | | 22 | | | 91 | | | |
|      #308 CAMERON NELSON | | 21 | | | 23 | | | 24 | | | 23 | | | 91 | | | |
| TEAM #96 BANDERA 8 | | 69 | | | 70 | | | 72 | | | 68 | | | 279 | | | |
|      #223 Coleton Trenkelbach | | 23 | | | 25 | | | 24 | | | 25 | | | 97 | | | |
|      #196 JAMES REYNOLDS | | 22 | | | 24 | | | 25 | | | 23 | | | 94 | | | |
|      #417 Presley Dorries | | 24 | | | 21 | | | 23 | | | 20 | | | 88 | | | |
| TEAM #47 TEAM WHITE | | 69 | | | 68 | | | 71 | | | 70 | | | 278 | | | |
|      #202 Dason Wilchek | | 24 | | | 24 | | | 25 | | | 24 | | | 97 | | | |
|      #214 CALLIE WELTY | | 24 | | | 23 | | | 23 | | | 23 | | | 93 | | | |
|      #105 Conner Wallace | | 21 | | | 21 | | | 23 | | | 23 | | | 88 | | | |
| TEAM #38 ALLEN/BEEVER/CAIN | | 68 | | | 70 | | | 70 | | | 66 | | | 274 | | | |
|      #5 MONTGOMERY CAIN | | 24 | | | 25 | | | 25 | | | 24 | | | 98 | | | |
|      #672 Jackson Beever | | 23 | | | 25 | | | 23 | | | 23 | | | 94 | | | |
|      #546 Ty Allen | | 21 | | | 20 | | | 22 | | | 19 | | | 82 | | | |
| TEAM #57 COMAL CLAYBUSTERS SENIOR 1 | | 68 | | | 74 | | | 66 | | | 66 | | | 274 | | | |
|      #636 Layton Sykes | | 25 | | | 24 | | | 23 | | | 23 | | | 95 | | | |
|      #562 CARTER MORAN | | 23 | | | 25 | | | 23 | | | 23 | | | 94 | | | |
|      #358 MICHAEL SANDOVAL | | 20 | | | 25 | | | 20 | | | 20 | | | 85 | | | |
| TEAM #82 BRAZOS SENIOR 2 GIRLS | | 65 | | | 68 | | | 68 | | | 71 | | | 272 | | | |
|      #353 Rachel Norris | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 23 | | | 95 | | | |
|      #168 Layne Feldhousen | | 22 | | | 22 | | | 23 | | | 24 | | | 91 | | | |
|      #651 Madelyn Kasper | | 19 | | | 22 | | | 21 | | | 24 | | | 86 | | | |
| TEAM #106 VICTORIA CLAY CRUSHERS | | 69 | | | 66 | | | 66 | | | 70 | | | 271 | | | |
|      #23 BRAXTON ROKYTA | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 25 | | | 97 | | | |
|      #639 Hayden Michalk | | 24 | | | 23 | | | 24 | | | 23 | | | 94 | | | |
|      #22 JEROD HERNDON | | 21 | | | 19 | | | 18 | | | 22 | | | 80 | | | |
| TEAM #94 NUECES PUFF DADDIES | | 67 | | | 65 | | | 68 | | | 68 | | | 268 | | | |
|      #306 Isaac vasconcellos | | 23 | | | 24 | | | 24 | | | 25 | | | 96 | | | |
|      #539 CALEB REYNOLDS | | 21 | | | 25 | | | 22 | | | 22 | | | 90 | | | |
|      #322 JACOB MOENCH | | 23 | | | 16 | | | 22 | | | 21 | | | 82 | | | |
| TEAM #44 TWO DRAGONS AND AN FFA KID | | 67 | | | 64 | | | 72 | | | 64 | | | 267 | | | |
|      #215 JACK EICKENHORST | | 25 | | | 24 | | | 25 | | | 23 | | | 97 | | | |
|      #211 DAVID HENNECKE | | 23 | | | 21 | | | 25 | | | 21 | | | 90 | | | |
|      #220 Luke Carson | | 19 | | | 19 | | | 22 | | | 20 | | | 80 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #93 NUECES CLAY SLAYERS | | 63 | | | 70 | | | 70 | | | 60 | | | 263 | | | |
|      #468 RIDGE NERI | | 23 | | | 24 | | | 23 | | | 20 | | | 90 | | | |
|      #259 Chase Cargile | | 22 | | | 25 | | | 23 | | | 19 | | | 89 | | | |
|      #378 Zariela Coronado | | 18 | | | 21 | | | 24 | | | 21 | | | 84 | | | |
| TEAM #26 GLASSCOCK SR 2 | | 65 | | | 64 | | | 64 | | | 68 | | | 261 | | | |
|      #343 Owen Seidenberger | | 23 | | | 21 | | | 24 | | | 24 | | | 92 | | | |
|      #538 Logan Seidenberger | | 21 | | | 23 | | | 23 | | | 24 | | | 91 | | | |
|      #241 Brock BRADEN | | 21 | | | 20 | | | 17 | | | 20 | | | 78 | | | |
| TEAM #99 BANDERA 5 | | 61 | | | 66 | | | 68 | | | 65 | | | 260 | | | |
|      #40 KAYLI BECKHAM | | 19 | | | 25 | | | 23 | | | 22 | | | 89 | | | |
|      #156 Mack Robinson | | 22 | | | 19 | | | 22 | | | 23 | | | 86 | | | |
|      #128 Garrison Thomas | | 20 | | | 22 | | | 23 | | | 20 | | | 85 | | | |
| TEAM #25 GLASSCOCK SR 1 | | 59 | | | 64 | | | 66 | | | 65 | | | 254 | | | |
|      #142 Brody Hoelscher | | 25 | | | 25 | | | 25 | | | 23 | | | 98 | | | |
|      #363 Evan Fuchs | | 21 | | | 22 | | | 22 | | | 24 | | | 89 | | | |
|      #347 Mason Halfmann | | 13 | | | 17 | | | 19 | | | 18 | | | 67 | | | |
| TEAM #59 COMAL CLAYBUSTERS SENIOR 2 | | 63 | | | 67 | | | 65 | | | 57 | | | 252 | | | |
|      #481 Taylor Swanson | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 22 | | | 94 | | | |
|      #349 NATE House | | 23 | | | 21 | | | 21 | | | 22 | | | 87 | | | |
|      #100 Madelyn Bartek | | 16 | | | 22 | | | 20 | | | 13 | | | 71 | | | |
| TEAM #88 NUECES SMOKING SHELLS | | 61 | | | 63 | | | 62 | | | 63 | | | 249 | | | |
|      #226 John Hartsell | | 23 | | | 22 | | | 24 | | | 22 | | | 91 | | | |
|      #140 Alanna Deleon | | 19 | | | 21 | | | 20 | | | 21 | | | 81 | | | |
|      #351 Hunner Skoruppa | | 19 | | | 20 | | | 18 | | | 20 | | | 77 | | | |
| TEAM #68 VALLEY BOYS | | 57 | | | 59 | | | 62 | | | 63 | | | 241 | | | |
|      #39 RUGER CLARK | | 22 | | | 22 | | | 20 | | | 22 | | | 86 | | | |
|      #88 Sergio L Sanchez | | 21 | | | 22 | | | 21 | | | 22 | | | 86 | | | |
|      #38 COLTON CLARK | | 14 | | | 15 | | | 21 | | | 19 | | | 69 | | | |
| TEAM #40 GOLIAD HOT SHOTS-S1-3 | | 52 | | | 53 | | | 62 | | | 61 | | | 228 | | | |
|      #577 Troy Shelton II | | 19 | | | 21 | | | 21 | | | 23 | | | 84 | | | |
|      #465 Jackson Cain | | 17 | | | 18 | | | 21 | | | 17 | | | 73 | | | |
|      #126 Kade Irwin | | 16 | | | 14 | | | 20 | | | 21 | | | 71 | | | |
| TEAM #92 NUECES ORANGE CRUSH | | 56 | | | 54 | | | 58 | | | 58 | | | 226 | | | |
|      #339 Damian Brown | | 22 | | | 20 | | | 17 | | | 19 | | | 78 | | | |
|      #285 Jacob Zimmerhanzel | | 19 | | | 16 | | | 22 | | | 19 | | | 76 | | | |
|      #305 Matthew Aaron Buchanan | | 15 | | | 18 | | | 19 | | | 20 | | | 72 | | | |
| TEAM #87 NUECES CLAY BUSTERS | | 44 | | | 51 | | | 51 | | | 52 | | | 198 | | | |
|      #286 Drew Zimmerhanzel | | 14 | | | 18 | | | 18 | | | 19 | | | 69 | | | |
|      #352 Hazel Williams | | 15 | | | 17 | | | 17 | | | 18 | | | 67 | | | |
|      #235 Hannah Hominick | | 15 | | | 16 | | | 16 | | | 15 | | | 62 | | | |
| TEAM #76 BRAZOS SENIOR 2 BOYS TEAM 1 | | 49 | | | 47 | | | 50 | | | 50 | | | 196 | | | |
|      #400 Nathan Kerth | | 25 | | | 24 | | | 25 | | | 25 | | | 99 | | | |
|      #387 COLTON WATSON | | 24 | | | 23 | | | 25 | | | 25 | | | 97 | | | |
| TEAM #53 WEBB CLAY CRUSHERS | | 49 | | | 47 | | | 49 | | | 49 | | | 194 | | | |
|      #32 CARLOS VILLARREAL | | 25 | | | 24 | | | 25 | | | 25 | | | 99 | | | |
|      #131 JORGE CANTU | | 24 | | | 23 | | | 24 | | | 24 | | | 95 | | | |
| TEAM #91 NUECES CLUB HOUSE KINGS | | 47 | | | 48 | | | 48 | | | 48 | | | 191 | | | |
|      #277 KENNETH DORNAK | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 96 | | | |
|      #453 CALEB KNOLL | | 23 | | | 24 | | | 24 | | | 24 | | | 95 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #30 JC4HSSC BOYZ | | 47 | | | 48 | | | 45 | | | 49 | | | 189 | | | |
|      #513 HARMAN GROVES | | 22 | | | 24 | | | 25 | | | 25 | | | 96 | | | |
|      #273 Coy Losawyer | | 25 | | | 24 | | | 20 | | | 24 | | | 93 | | | |
| TEAM #11 BRAZORIA COUNTY S2 | | 47 | | | 47 | | | 45 | | | 49 | | | 188 | | | |
|      #292 ROSS COURTS | | 23 | | | 24 | | | 23 | | | 25 | | | 95 | | | |
|      #228 CADE MCCALL | | 24 | | | 23 | | | 22 | | | 24 | | | 93 | | | |
| TEAM #35 BROWN/COTE | | 47 | | | 46 | | | 45 | | | 46 | | | 184 | | | |
|      #116 MADISON BROWN | | 23 | | | 24 | | | 25 | | | 25 | | | 97 | | | |
|      #360 Ruger Cote | | 24 | | | 22 | | | 20 | | | 21 | | | 87 | | | |
| TEAM #98 BANDERA 6 | | 45 | | | 46 | | | 46 | | | 47 | | | 184 | | | |
|      #169 Ashton Robinson | | 24 | | | 23 | | | 23 | | | 23 | | | 93 | | | |
|      #206 Lauren Meier | | 21 | | | 23 | | | 23 | | | 24 | | | 91 | | | |
| TEAM #84 NUECES SNIPERS | | 45 | | | 45 | | | 45 | | | 48 | | | 183 | | | |
|      #553 TRACE BURLESON | | 22 | | | 23 | | | 24 | | | 25 | | | 94 | | | |
|      #380 Ariceress Coronado | | 23 | | | 22 | | | 21 | | | 23 | | | 89 | | | |
| TEAM #77 BRAZOS SENIOR 2 BOYS TEAM 2 | | 47 | | | 45 | | | 46 | | | 44 | | | 182 | | | |
|      #80 Christopher Wright | | 23 | | | 22 | | | 24 | | | 22 | | | 91 | | | |
|      #184 Gonzalo Gomez | | 24 | | | 23 | | | 22 | | | 22 | | | 91 | | | |
| TEAM #64 BRAZOS SENIOR 1 GIRLS | | 49 | | | 42 | | | 45 | | | 45 | | | 181 | | | |
|      #171 Logen Feldhousen | | 25 | | | 22 | | | 23 | | | 23 | | | 93 | | | |
|      #506 Eva Saldana | | 24 | | | 20 | | | 22 | | | 22 | | | 88 | | | |
| TEAM #109 GOLIAD WILD HOGS | | 43 | | | 46 | | | 44 | | | 46 | | | 179 | | | |
|      #488 Garrett Kunkel | | 21 | | | 24 | | | 22 | | | 23 | | | 90 | | | |
|      #461 Andrew Alonzo | | 22 | | | 22 | | | 22 | | | 23 | | | 89 | | | |
| TEAM #32 TEAM CLAYBERG | | 46 | | | 44 | | | 44 | | | 44 | | | 178 | | | |
|      #314 Witton Ley | | 25 | | | 25 | | | 25 | | | 24 | | | 99 | | | |
|      #554 Lane Elsik | | 21 | | | 19 | | | 19 | | | 20 | | | 79 | | | |
| TEAM #8 BRAZORIA COUNTY S1 1 | | 48 | | | 44 | | | 41 | | | 41 | | | 174 | | | |
|      #148 CONNOR YOUNG | | 25 | | | 21 | | | 21 | | | 21 | | | 88 | | | |
|      #293 Gunner Vaughn | | 23 | | | 23 | | | 20 | | | 20 | | | 86 | | | |
| TEAM #31 JC4HSSC GIRLZ | | 43 | | | 42 | | | 44 | | | 44 | | | 173 | | | |
|      #47 ADDISON CAIN | | 22 | | | 22 | | | 22 | | | 23 | | | 89 | | | |
|      #458 CARA LYNCH | | 21 | | | 20 | | | 22 | | | 21 | | | 84 | | | |
| TEAM #1 COW PASTURE SHOOTERS | | 43 | | | 40 | | | 46 | | | 44 | | | 173 | | | |
|      #359 Matthew VanWay | | 22 | | | 20 | | | 24 | | | 23 | | | 89 | | | |
|      #278 Caitlyn Wientjes | | 21 | | | 20 | | | 22 | | | 21 | | | 84 | | | |
| TEAM #86 NUECES WAD KNOCKERS | | 46 | | | 43 | | | 40 | | | 43 | | | 172 | | | |
|      #219 Braeden Hoelscher | | 24 | | | 22 | | | 20 | | | 22 | | | 88 | | | |
|      #265 Justin Garcia | | 22 | | | 21 | | | 20 | | | 21 | | | 84 | | | |
  |
Lewis Class 4 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #97 BANDERA 7 | | 42 | | | 45 | | | 41 | | | 43 | | | 171 | | | |
|      #42 WILLIAM BROWNING | | 21 | | | 22 | | | 24 | | | 23 | | | 90 | | | |
|      #200 Cyler Labay | | 21 | | | 23 | | | 17 | | | 20 | | | 81 | | | |
| TEAM #41 GOLIAD HOT SHOTS-S2-2 | | 42 | | | 42 | | | 42 | | | 43 | | | 169 | | | |
|      #526 Hunter Williams | | 23 | | | 24 | | | 21 | | | 24 | | | 92 | | | |
|      #464 JOHN WYATT CAIN | | 19 | | | 18 | | | 21 | | | 19 | | | 77 | | | |
| TEAM #90 NUECES GUNPOWDER GALS | | 46 | | | 42 | | | 40 | | | 41 | | | 169 | | | |
|      #608 MAKAYLA HUFF | | 24 | | | 21 | | | 23 | | | 21 | | | 89 | | | |
|      #291 Dominique Garza | | 22 | | | 21 | | | 17 | | | 20 | | | 80 | | | |
| TEAM #85 NUECES TRIGGER FINGERS | | 40 | | | 41 | | | 45 | | | 43 | | | 169 | | | |
|      #258 Caden Allen | | 19 | | | 20 | | | 24 | | | 23 | | | 86 | | | |
|      #250 Weston Baugh | | 21 | | | 21 | | | 21 | | | 20 | | | 83 | | | |
| TEAM #83 NUECES BANDITOS | | 45 | | | 40 | | | 40 | | | 40 | | | 165 | | | |
|      #183 CALEB HERRIDGE | | 22 | | | 21 | | | 23 | | | 23 | | | 89 | | | |
|      #234 CONNOR SCHULTZ | | 23 | | | 19 | | | 17 | | | 17 | | | 76 | | | |
| TEAM #49 THE ODD COUPLE | | 41 | | | 41 | | | 39 | | | 36 | | | 157 | | | |
|      #394 STERLIN MONTAGUE | | 25 | | | 25 | | | 24 | | | 24 | | | 98 | | | |
|      #511 VICTORIA WOODSIDE | | 16 | | | 16 | | | 15 | | | 12 | | | 59 | | | |
| TEAM #66 BRAZOS SENIOR 1 BOYS TEAM 2 | | 37 | | | 38 | | | 38 | | | 43 | | | 156 | | | |
|      #473 Fritz Deike | | 19 | | | 19 | | | 20 | | | 22 | | | 80 | | | |
|      #192 Noah Drager | | 18 | | | 19 | | | 18 | | | 21 | | | 76 | | | |
| TEAM #12 UVALDE SENIOR 2 | | 36 | | | 31 | | | 40 | | | 37 | | | 144 | | | |
|      #36 Nathan R. Boone | | 19 | | | 17 | | | 23 | | | 21 | | | 80 | | | |
|      #43 McCoy Smith | | 17 | | | 14 | | | 17 | | | 16 | | | 64 | | | |
| TEAM #48 THE TALL SENIOR 1'S | | 35 | | | 39 | | | 32 | | | 38 | | | 144 | | | |
|      #395 ALYSON MONTAGUE | | 19 | | | 20 | | | 19 | | | 21 | | | 79 | | | |
|      #510 ROBERT WOODSIDE | | 16 | | | 19 | | | 13 | | | 17 | | | 65 | | | |
| TEAM #55 COMAL CLAYBUSTERS SN1-#2 | | 34 | | | 30 | | | 40 | | | 34 | | | 138 | | | |
|      #264 Lane Laubach | | 18 | | | 15 | | | 21 | | | 18 | | | 72 | | | |
|      #441 Nicholas Jones | | 16 | | | 15 | | | 19 | | | 16 | | | 66 | | | |
| TEAM #10 BRAZORIA COUNTY S1 3 | | 29 | | | 33 | | | 29 | | | 36 | | | 127 | | | |
|      #287 Adam Whitman | | 18 | | | 19 | | | 16 | | | 21 | | | 74 | | | |
|      #225 Franklin Hart | | 11 | | | 14 | | | 13 | | | 15 | | | 53 | | | |
| TEAM #9 BRAZORIA COUNTY S1 2 | | 28 | | | 28 | | | 25 | | | 31 | | | 112 | | | |
|      #396 Mckenzy Hall | | 18 | | | 20 | | | 17 | | | 20 | | | 75 | | | |
|      #295 Emily Goebel | | 10 | | | 8 | | | 8 | | | 11 | | | 37 | | | |
| TEAM #2 GONZALES APACHES | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | |
|      #631 Faith Lester | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | | | | |